Więcej franczyzowych sklepów Carrefour przy stacjach Łukoil 

Data dodania: 15 lipca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Więcej franczyzowych sklepów Carrefour przy stacjach Łukoil; Foto: Carrefour

Carrefour Polska i Łukoil Polska rozwijają współpracę. W maju i czerwcu powstały kolejne 4 sklepy Carrefour Express na stacjach paliw Łukoil, co oznacza, że innowacyjny projekt wdrożono już w 26 obiektach stacjach paliwowych w Polsce. Rozwój sieci sklepów franczyzowych Carrefour na stacjach paliw jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i klientów na tego typu nowoczesny format sklepów.

Nowe placówki Carrefour Express powstały na stacjach w Poznaniu oraz w Gdyni i Pruszczu Gdańskim. Współpraca Carrefour i Łukoil wpisuje się w strategię rozwoju sieci Carrefour, która polega na dostosowaniu wszystkich posiadanych przez firmę formatów do lokalnych potrzeb klienta.

Sklepy na stacjach Łukoil oferują szeroki wybór produktów, nowoczesne placówki handlowe - podobnie jak stacje paliw - czynne są całodobowo. Sklepy Carrefour Express convenience są zawsze blisko klienta i oferują mu produkty o wysokiej jakości w rozsądnej cenie. W sklepach franczyzowych na stacjach paliw można kupić zarówno ciepłe przekąski, sałatki, jak i świeże pieczywo oraz warzywa i owoce.

Koncept franczyzowy Carrefour jest uniwersalny i dostosowany do lokalnego rynku, co pozwala na dynamiczny rozwój sieci na terenie całego kraju zarówno w dużych miastach, jak i na terenach wiejskich. Obecnie w Polsce działa ponad 400 sklepów franczyzowych sieci Carrefour.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram