Więcej franczyzowych sklepów 5.10.15.

Data dodania: 8 lipca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Więcej franczyzowych sklepów 5.10.15.; Foto: 5.10.15

W pierwszym półroczu otworzyliśmy sklepy w 13 nowych lokalizacjach. W tym roku planujemy zrealizować ilość otwarć zbliżoną do tej z lat poprzednich. Zamierzamy otworzyć jeszcze 15 - 20 sklepów – mówi nam Paweł Okpisz, manager ds. franczyzy 5.10.15.

Jak pokazują powyższe dane, utrzymujemy stabilne tempo otwarć. Partnerzy często wybierają z szerokiej oferty na rynku właśnie nasz koncept. Wynika to z tego, że marka cieszy się dużą popularnością. Operujemy w bardzo przystępnych progach cenowych i bierzemy na siebie całą odpowiedzialność za towar. Staramy się też na bieżąco reagować na zmieniające się warunki rynkowe, czego przejawem jest na przykład wprowadzenie nowych, korzystniejszych warunków współpracy, czy obniżenie kosztów otwarcia sklepu franczyzowego 5.10.15. – opowiada Paweł Okpisz.

Manager ds. franczyzy wyróżnia też najważniejsze atrybuty marki, takie jak łatwość prowadzenia sklepu franczyzowego oraz atrakcyjność wizualną konceptu.

Poza Polską pod szyldem 5.10.15. działa 8 salonów monobrandowych w Rosji oraz 1 w stolicy Białorusi - Mińsku.

Rozwój za granicą to nie tylko placówki monobrandowe, ale również sprzedaż hurtowa do takich krajów jak: Bułgaria, Mołdawia, Estonia czy Gruzja. Strategia sprzedaży eksportowej zakłada dalszą ekspansję poprzez aktywne poszukiwanie partnerów handlowych na nowych rynkach zbytu – dodaje Paweł Okpisz.

Zainteresowanych współpracą z marką 5.10.15., zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram