Więcej barów z kanapkami

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 stycznia 2016
Kategoria:
Foto: Subway
Subway otworzy kolejny lokal.

W centrum handlowym VIVO! w Stalowej Woli pojawi się marka Subway. Planuje się, że restauracja zostanie otwarta w najbliższych tygodniach.

Sieć barów kanapkowych Subway jest rozwijana za pomocą franczyzy. Licencja do prowadzenia baru z amerykańskimi sandwiczami przyrządzanymi na oczach klienta i zgodnie z jego życzeniem nie należy do najtańszych. Minimalna inwestycja wynosi 400 tys. zł. Koszt pierwszej licencji franczyzowej to 7,5 tys. euro, a każdej następnej 3,75 tys. euro. Opłata bieżąca wynosi 8% od obrotu. Jest jeszcze opłata marketingowa - 4,5% od obrotu.

Swoją popularność sieć zawdzięcza m.in. komponowanym ze świeżych warzyw, mięs i wędlin na świeżo wypiekanym pieczywie kanapkom. Ten koncept przez lata zyskał miłośników na całym globie. Dziś sieć liczy ponad 44 tys. restauracji w 110 krajach i jest największą siecią restauracji na świecie.

Pierwsza restauracja Subway w Polsce powstała w 2000 roku w Warszawie, w okolicy Giełdy Papierów Wartościowych. Obecnie sieć liczy ponad 100 punktów w całym kraju, z kolejnymi 10 w budowie. Sieć lokalizuje swoje punkty głównie w dużych galeriach handlowych, przy śródmiejskich deptakach, na dworcach kolejowych, a nawet stacjach benzynowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram