Western Chicken dołącza do Biesiadowa

Autor: Redakcja
Kategoria:
Wojciech Goduński, nowy właściciel Western Chicken

Firma Wojciecha Goduńskiego, właściciel takich konceptów jak BiesiadowoCrazy Piramid PizzaRybkodajnia wzbogaciła się o kolejny gastronomiczny biznes - kupiła właśnie Western Chicken. To sieć lokali serwujących głównie kurczaka w panierce.

Dla firmy Wojciecha Goduńskiego kupno Western Chicken to kolejna szansa na szybki rozwój. - Sieć do tej pory nie rozwijała się zbyt dynamicznie a w naszych rękach na pewno przyspieszy. Sam koncept bardzo nam się podoba, produkt jest dobry, kurczaki smaczne. Warto, by Western Chicken wypłynęło na szerokie wody i to właśnie zapewnimy - mówi nam Wojciech Goduński. W rozwoju sieci ma pomóc intensywna promocja

W tej chwili na rynku działa 14 lokali Western Chicken. Nowy szef sieci zapewnia, że do końca roku będzie ich około 30. - Już w tej chwili prowadzimy rozmowy z nowymi franczyzobiorcami i w ciągu najbliższych dni podpiszemy umowy - mówi Wojciech Goduński.

Kluczem do zbudowania szerszej popularności konceptu mają być - jak w przypadku wszystkich gastronomicznych biznesów łódzkiego biznesmena - niskie koszty otwarcia i działalności. Według niego lokal Western Chicken można otworzyć dysponując kwotą nawet 30 tysięcy złotych. Nowy właściciel zniósł też od razu opłatę wstępną.

Western Chicken rozpoczęło jakiś czas temu budowę sieci lokali na Wyspach Brytyjskich - jeden już działa, drugi niedługo zostanie otwarty. Wojciech Goduński nie zamierza porzucać tych planów - zapowiada wzrost liczby lokali poza granicami Polski.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konceptach gastronomicznych Wojciecha Goduńskiego, zajrzyj do naszej bazy systemów franczyzowych. Znajdziesz w niej BiesiadowoCrazy Piramid Pizza i Rybkodajnię. Wkrótce dołączy do nich odświeżona oferta Western Chicken.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram