Wasz Sklep SPAR ma już ponad 210 sklepów w sieci

Data dodania: 13 marca 2020
Kategoria:
Foto: Wasz Sklep SPAR

Sieć zarządzana przez Wasz Sklep SPAR – należącego do SPAR Group wyłącznego operatora licencji SPAR na terenie Polski – przekroczyła 210 placówek. W kwietniu ma ruszyć kolejny magazyn na południu Polski.

Dostawy z magazynu będą bazą do rozpoczęcia szeroko zakrojonych akcji marketingowej na południu Polski, wspierającej sprzedaż wszystkich sklepów SPAR.

- Będziemy obecnie koncentrować się na stworzeniu jak najlepszych warunków działania dla naszych partnerów detalicznych. Rozbudowujemy system dystrybucji i planujemy systematyczne akcje marketingowe. Naszym priorytetem będzie przede wszystkim wsparcie sprzedaży w sklepach. Wprowadzamy do oferty produkty marki własnej SPAR, która będzie z całą pewnością jednym z atutów sprzedażowych. Zgodnie z najnowszymi trendami – w ramach marki własnej będziemy silnie rozbudowywać dział EKO i BIO. Sądzimy, że w ten sposób wychodzimy naprzeciwko wymaganiom polskich konsumentów, oczekujących produktów wysokiej jakości. Dostępna będzie między innymi gazetka promocyjna w cyklu cotygodniowym, przeprowadzimy akcję billboardową i zaczniemy dystrybucję produktów marki własnej” – powiedział Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu Wasz Sklep SPAR.
Wasz Sklep SPAR zakłada, że do sieci rocznie będzie dołączać przynajmniej 50 nowych sklepów. Tym samym w ciągu czterech lat sieć obejmie ponad 400 placówek. Będą one zaopatrywane z dwóch, a docelowo trzech, rozbudowanych centrów dystrybucyjnych w całej Polsce. Sieć planuje wspierać detalistów także w obszarze działań promocyjnych i marketingowych oraz produktami marki własnej.

Wasz Sklep SPAR rozpoczął już współpracę z Omni Global Sourcing Solutions Inc. oraz Daymon Worldwide Inc. Celem współpracy ze strategicznymi partnerami jest pozyskiwanie produktów i wdrażanie marki własnej. W systemie logistycznym sieci jest dostępnych ponad 7.500 produktów od prawie 500 dostawców.

The SPAR Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą SPAR w Republice Południowej Afryki. Obecnie The SPAR Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design