Warto zobaczyć ! Franchise Expo Paris

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 lutego 2009
Kategoria:

Targi Franchise Expo Paris w których uczestniczy ponad 400 marek francuskich i zagranicznych są wyjątkowym miejscem spotkań dla potencjalnych przedsiębiorców i handlowców pragnących podjąć działalność sieciową. My też tam będziemy - warto uczyć się od lepszych. W Polsce nie ma i jeszcze długo nie będzie takiej imprezy branżowej.

Każdego roku, od ponad 25 lat, targi Franchise Expo Paris przyspieszają rozwój handlu sieciowego we Francji i za granicą i umożliwiają tysiącom przedsiębiorców zrealizowanie marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa.

20 krajów, 75 branż
Ta impreza wprowadza na rynek setki formuł franchisingu z około 20 różnych krajów. Reprezentowanych jest tam 75 branż, począwszy od sieci delikatesów po prêt-à-porter, od napraw samochodów po agencje nieruchomości, od zabawek po salony piękności, od składów materiałów piśmiennych aż po budowę basenów...

Specjaliści, doradztwo, darmowe konsultacje
Targi gościć będą 30 000 zgłoszonych projektodawców. Dla zapewnienia projektom powodzenia, targi Franchise Expo Paris zgromadzą specjalistów oferujących wsparcie, doradztwo, informacje i pomoc w znalezieniu niezbędnego finansowania. Dzięki tej unikalnej ofercie, na którą składają się marki o ugruntowanym wizerunku oraz formuły rozwijające się na nowych rynkach, przedsiębiorcy mogą dokonywać porównań, przymierzyć się do określonej marki, know-how czy filozofii przedsiębiorstwa, a więc dołączyć do sieci najlepiej odpowiadającej ich ambicjom. Franchise Expo Paris zaoferuje doradztwo i niezbędne informacje w kwestiach zawierania umów, zobowiązań, europejskiego kodeksu postępowania w dziedzinie franchisingu, Prawa Doubin’a… Francuska Federacja Franchisingu i członkowie Kolegium Ekspertów udzielać będą podczas targów bezpłatnych konsultacji. Otwarte dla wszystkich konferencje i warsztaty również będą miały za zadanie przekazanie wszelkich informacji na temat franczyzy i zakładania firm.

Targi Franchise Expo Paris zyskują międzynarodowy wymiar. Edycja 2008 odnotowała 14-procentowy udział zagranicznych gości. Piatkowy dzień targów przeznaczono na zaspokojenie oczekiwań zagranicznych inwestorów, franczyzobiorców i master-franczyzobiorców.
Ceremonia otwarcia imprezy Franchise Expo Paris 2009, a także odbywające się w tym dniu specjalne konferencje tłumaczone będą symultanicznie na język angielski.

Master Franchise School
Przez 4 dni trwania targów, codziennie po południu, przez 2 godziny odbywać się będzie bezpłatne szkolenie w języku angielskim pod nazwą Master Franchise School. Jest ono przeznaczone dla :
- franczyzodawców zagranicznych pragnących znaleźć master-franczyzobiorców we Francji
- inwestorów zagranicznych, którzy w swoim kraju zamierzają rozwijać określoną markę francuską lub zagraniczną w ramach formuły master-franczyzy.
World Franchise Council Meeting w Paryżu! W dniach 12 i 13 marca doroczny szczyt World Franchise Council zgromadzi wszystkie zrzeszone w WFC federacje franchisingu z całego świata. Od 14 do 16 marca, uczestniczące w targach federacje zagraniczne udzielą przedsiębiorcom i inwestorom informacji na temat rozwijania franczyzy w poszczególnych krajach. 

Gość Honorowy
W roku 2009 gościem honorowym targów będzie Brazylia. Brazylijskie Stowarzyszenie Franchisingu – ABF – weźmie udział w  Franchise Expo Paris, by w swoim pawilonie zaprezentować rodzime marki zainteresowane eksportem do Francji i innych krajów. Ponadto, organizowane będą spotkania z brazylijskimi inwestorami.
Jak co roku, międzynarodowy sukces franczyzodawcy uhonorowany zostanie nagrodą Business Award Franchise. W najbliższym roku przypadnie ona w udziale formule brazylijskiej, bowiem kraj ten jest gościem honorowym imprezy. Inicjatywa ta, zapoczątkowana przez Franchise Expo Paris, Francuską Federację Franchisingu oraz Reed Expositions France, ma na celu zachęcanie do poszerzania obecności poza granicami własnego kraju.
Nowe pawilony zagraniczne. Poza tradycyjnie obecnymi pawilonami : hiszpańskim, australijskim, włoskim i Miasteczkiem Międzynarodowym, w roku 2009 targi Franchise Expo Paris wzbogacą się o Pawilon Duński.

Międzynarodowe Targi Franchisingu
13 - 16 marca 2009r.  Porte de Versailles Hala 7.2
Bliższe informacje dostępne są na stronie internetowej :
www.franchiseparis.com

Redakcja, 3 lutego 2009 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram