Warszawska marka kawiarnio-piekarni wchodzi do Gdyni

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Łużycka Plus
Gorąco Polecam Nowakowski wprowadza się do Gdyni.

Oferta handlowa budynku Łużycka Plus zostanie poszerzona o lokal Gorąco Polecam Nowakowski, który należy do franczyzobiorcy konceptu Bartłomieja Rychlika.

Punkt o powierzchni 72 m², łączący funkcję piekarni z kawiarnią, zostanie otwarty w tym miesiącu. Będzie to 10 lokal tego franczyzobiorcy, natomiast 32 sieci Gorąco Polecam Nowakowski.

Do niedawna marka Gorąco Polecam Nowakowski była nieodłącznie kojarzona z Warszawą, jednak popularność konceptu przyczyniła się do ekspansji sieci poza stolicę. Punkt, który zostanie otwarty w budynku Łużycka Plus będzie drugim lokalem tej sieci w Trójmieście. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy się przyczynić do tego, reprezentując w procesie poszukiwania powierzchni oraz podczas negocjacji franczyzobiorcę konceptu. Lokal oferujący szeroki zakres wypieków znakomicie wpisze się w lokalną infrastrukturę, a jego asortyment będzie stanowić interesującą opcję dla pracowników okolicznych budynków biurowych – mówi Joanna Gomułkiewicz, negocjator w firmie Knight Frank, która reprezentowała najemcę lokalu.

Mimo że, w Polsce spada spożycie pieczywa (tylko w 2014 roku upadło niemal 300 piekarni), Bartłomiej Rychcik myśli o kolejnych punktach pod logo warszawskiej marki.

Sytuacja na rynku jest nieco bardziej złożona. Maleje sprzedaż chleba, ale jednocześnie obserwujemy stały wzrost w innych kategoriach produktowych. My od lat stawialiśmy na dywersyfikację oferty, co obecnie procentuje – powiedział multifranczyzobiorca portalowi Franczyzwpolsce.pl.

Przeczytaj całą rozmowę z Bartłomiejem Rychcikiem

Łużycka Plus, w którym zostanie uruchomiony lokal Gorąco Polecam Nowakowski to biurowiec klasy A, znajdujący się przy ulicy Łużyckiej w Gdyni, oddany do użytku w 2014 roku. Został zaprojektowany jako kontynuacja sąsiedniego kompleksu biurowego Łużycka Office Park. Budynek oferuje ponad 1000 m² powierzchni usługowej i 4000 m² powierzchni biurowej oraz posiada pre-certyfikację BREEAM na poziomie „Bardzo Dobrym”.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram