WARS w nowej odsłonie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Wars Express
WARS Express to najnowsza inwestycja spółki WARS S.A., unikalny koncept dla gastronomii dworcowej, zakładający sieć 25 lokali WARS Express usytuowanych na największych i najważniejszych dworcach kolejowych w Polsce.
Pierwszy lokal został otwarty w styczniu br. na Dworcu Warszawa Wschodnia. Planowane jest otwarcie kolejnych 3 lokali jeszcze w tym roku. Nowe WARS Expresy powstaną na Dworcu Centralnym w Warszawie, Dworcu Głównym w Krakowie i w Radomiu. Od 2014 roku Spółka WARS  będzie mogła otwierać kilkanaście lokali rocznie. Otwieranie lokali zależy od postępu  modernizacji i remontów dworców kolejowych.

 

Pierwsze lokale WARS Express będą prowadzone przez pracowników spółki, lecz przyszłe obiekty będą prowadzone w systemie franczyzowym. Obecnie jesteśmy na etapie wyboru profesjonalnej firmy, która opracuje i pomoże wdrożyć dla nas ofertę franczyzową - mówi Bartosz Jakubowski, Dyrektor Działu Gastronomii Stacjonarnej WARS S.A.

W zamyśle Inwestora WARS Express to ogólnopolska sieć otwartych, łatwo dostępnych lokali gastronomicznych typu „Fast Food”, oferująca zdrowe, pożywne i dobrej jakości jedzenie podane w konkurencyjnym standardzie czasu, jakości i w powszechnie dostępnej cenie.
Obserwujemy regularny wzrost liczby klientów, a dzięki wręczanym Kartom Stałego Klienta, zwiększa się liczba osób odwiedzających często nasz lokal, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni – dodaje Jakubowski.

 

W ofercie menu WARS Express znajdziemy różne rodzaje zapiekanek, hot dogów, panini, kanapek oraz piady. Spośród tradycyjnych potraw można zamówić pierogi ze skwarkami i cebulką lub kwaśną śmietaną, żurek, flaki, jajecznicę oraz ulubione przez Polaków gofry. Obecnie menu WARS Express liczy 74 dania, a wszystkich produktów jest ponad 130, łącznie z napojami i produktami impulsowymi. Menu WARS Express jest na bieżąco dostosowywane do oczekiwań i potrzeb klientów.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram