WARS rekrutuje franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 października 2012
Kategoria:
wars-pociag

Spółka WARS ogłosiła konkurs ofert na prowadzenie działalności gastronomicznej w pociągach w systemie franczyzowym WARS i zaprasza do składania ofert na zawarcie umowy franczyzowej w zakresie obsługi wagonów gastronomicznych w rozkładzie jazdy 2012/2013.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do systemu franczyzowego WARS proszone są o przesłanie CV oraz wypełnionego formularza pobranego ze strony internetowej firmy do dnia 15 października br., do godz. 15.

Warunki uczestnictwa określone są w regulaminie przydziału pociągów dla prowadzenia działalności gastronomicznej w systemie franczyzowym WARS.

WARS jest jedyną na polskim rynku firmą specjalizującą się w obsłudze gastronomicznej osób podróżujących pociągami. Firma obsługuje również pasażerów w wagonach sypialnych i z miejscami „do leżenia”. WARS posiada ponad sześćdziesięcioletnią tradycję i doświadczenie na rynku. Głównym odbiorcą usług świadczonych przez WARS jest PKP Intercity. Firma współpracuje również z Deutsche Bahn, austriackimi kolejami ÖBB oraz rosyjskim RŻD.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram