W zdrowym ciele zdrowy duch

Data dodania: 22 września 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: GYM Generation

Powiedzenie stare jak świat, ale jakże na czasie – szczególnie w odniesieniu do dzieci. Świadomość, jak ważny w życiu człowieka jest ruch i zdrowa dieta, stanowi o jakości tego życia na dalszych etapach rozwoju.

W dzisiejszych czasach tylko 33% dzieci w Polsce utrzymuje odpowiednią aktywność fizyczną. Jesteśmy świadkami drastycznego przejścia naszych dzieci z ruchu do siedzenia przed telewizorem, komputerem, grami wideo, komórkami itp. Musimy znaleźć sposób, aby móc konkurować z tymi wszystkimi gadżetami i zaproponować dzieciom alternatywne radosne zabawy w postaci aktywności fizycznej. Udowodniono, iż regularne aktywności fizyczne nie tylko rozwijają ciało, ale również umysł i umiejętności komunikatywne naszych potomków.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom pojawiła się na rynku nowa oferta franczyzowa skierowana do najmłodszych. Franczyza GYM GENERATION® powstała nie tylko z pasji tworzenia, ale przede wszystkim z wewnętrznej potrzeby kobiet, które są matkami i chcą dla swoich dzieci jak najlepiej.

Jesteśmy matkami, które troszczą się o przyszłość naszych dzieci. Martwi nas, że nowa cyfrowa generacja nazywana jest cichym pokoleniem. Brakuje im pewności siebie, komunikacji werbalnej, gier zespołowych i skupienia. Tracą zainteresowanie do gry na świeżym powietrzu, biegania, chodzenia do szkoły. Czujemy obowiązek, aby pomóc im być bardziej pewnym siebie, ciekawym świata, cierpliwym i wysportowanym, dzięki czemu będą one miały wielką przewagę w swoim pokoleniu w przyszłości – mówią właścicielki konceptu, Alex Lynden oraz Tatiana Volkova.

GYM GENERATION® to zajęcia gimnastyczne prowadzone dla dzieci w podziale na grupy wiekowe od 4 miesięcy do 12 lat. Celem jest zaangażowanie dzieci poprzez profesjonalnie opracowany program ćwiczeń do aktywności fizycznej oraz rozwijanie indywidualnych umiejętności. Dodatkową atrakcją jest możliwość zorganizowania ciekawego przyjęcia urodzinowego w placówce oraz obozy wakacyjne.

GYM GENERATION® oferuje profesjonalny, zmieniany co tydzień program gimnastyczny, który wprowadza dzieci w świat aktywności fizycznej poprzez zabawę. Ma to na celu zwiększenie siły fizycznej i koordynacji ruchowej, co pomaga w rozwoju umiejętności socjalizacji, dodaje pewności siebie, pobudza ciekawość i kreatywność dziecka.

Obecnie działają dwie placówki własne w Warszawie oraz rusza pierwszy oddział franczyzowy w Rzeszowie. Co ciekawe pożądanym franczyzobiorcą w tym przypadku jest… kobieta.

- Uważamy, że kobieta będzie miała lepsze wyczucie w kluczowym elemencie tego biznesu, jakim jest praca z dziećmi. Nie szukamy tylko inwestorów, ale osób które realnie zaangażują się w prowadzenie swojej placówki – dodają Alex i Tatiana.

Koszt uruchomienia placówki GYM GENERATION® to wydatek około 175 tys. zł, w który wliczona już została opłata wstępna w wysokości 35 tys. zł. Dodatkowe opłaty z tytułu uczestnictwa w sieci to 4% opłaty bieżącej oraz 1% opłaty marketingowej. Zwrot z inwestycji następuje po około 1,5 roku działalności placówki.

- Obecnie trwają przygotowania do uruchomienia pierwszej placówki franczyzowej oraz rozmowy w sprawie kolejnych placówek. Nasza strategia zakłada pozyskiwanie lokalizacji w miastach nie mniejszych niż 200 tys. osób – mówi Tatiana Volkova.

Jest to ciekawa alternatywa dla tych, którzy poprzez zabawę, chcą rozwijać w dzieciach nie tylko sprawność fizyczną, ale świadomie dbać o ich zdrowie poprzez zdrową i zbilansowaną dietę oraz ruch.

Wystartuj zdrowo - Żyj zdrowo!

Taki cel stawiamy przed sobą i wdrażamy w GYM Generation®. Byłoby wspaniale sprawić aby był to nasz wspólny sukces.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram