W Warszawie powstaje największy sklep sieci Toy Planet

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 kwietnia 2013
Kategoria:
toy_planet_logo

toy_planet_logo

Toy Planet, sieć sklepów z zabawkami dla dzieci otwiera w Galerii Rembielińskiej swój 37 salon w Polsce. Placówka o powierzchni 275 mkw. będzie największą w naszym kraju. 

W nowym sklepie Toy Planet pojawi się wystawa „Kraina Smoków” marki Playmobile, która jest jedyną tego typu ekspozycją w Polsce.

Salony firmy zlokalizowane są głównie w centrach handlowych i przy handlowych ulicach miast powyżej 20 tys. mieszkańców. Sieć rozwija się w oparciu o sklepy własne i franczyzowe. Aby zostać właścicielem sklepu Toy Planet trzeba dysponować lokalem o powierzchni od 80 – 150 m² oraz kapitałem od 90 tys. zł do 200 tys. zł netto. Opłata za przystąpienie do sieci to koszt od 8-12 tys. zł, a opłata miesięczna wynosi 3 % od obrotu netto.

Właścicielem sieci Toy Planet jest firma Creator z Wrocławia, która działa w Polsce od 2001 roku. Pierwszy sklep sieci uruchomiono dwa lata później we Wrocławiu. W kolejnych latach otwarto sklepy także w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu. Format sklepów franczyzowych spółka wprowadziła w 2006 roku i systematycznie go rozwija.

Sieć Toy Planet oferuje zabawki m.in. takich marek jak: Lego, Mattel, Hasbro, Fisher Price, Hape, Tomy, Tolo, Cobi, Epee, Sassy, Burago, Maisto, Nikko, Bruder, Carrera, Trefl, Smoby, Klein, Knorr, Artasavi.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram