W tym roku na polskim rynku pojawi się sieć Belgian Beer Cafe

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 stycznia 2012
Kategoria:
belgianbeercafelogo

belgianbeercafelogo

Pierwsze lokale mają zostać otwarte w Warszawie i we Wrocławiu. Docelowo sieć ma liczyć w Polsce 10 restauracji.

Aktualnie prowadzone są rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami na temat pierwszych lokali w Warszawie i we Wrocławiu. Firma zakłada, że zostaną one uruchomione w czerwcu 2012 r. przed Euro 2012. Docelowo sieć chce otworzyć w Polsce od 6 do 10 restauracji, które będą zlokalizowane w największych miastach. Idealna lokalizacja to centrum, najchętniej w starej zabudowie. Możliwe jest także otwarcie lokalu w miejscu, które łączy funkcje biurowe i handlowe.

Belgian Beer Cafe to lokale urządzone w stylu lat dwudziestych XX wieku. Restauracje oferują od 25 do 60 rodzajów belgijskich piw. W menu znajduje się kuchnia belgijska obejmująca zupy, sałatki, przekąski i desery lub kuchnia lokalna, pod warunkiem jednak, że jest inspirowana kuchnią belgijską. Powierzchnia lokalu to ok. 300 mkw., na którą składa się sala konsumpcyjna o co najmniej 150 mkw. powierzchni oraz 80 - 100 mkw. zaplecza.

Koncept ten jest rozwijany przez koncern Anheuser-Busch InBev, który wytwarza takie marki piwa jak Budweiser, Stella Artois czy Beck’s. Restauracje Belgian Beer Cafe są już obecne w ponad 15 krajach, m.in. w Australii, Belgii, Bułgarii, Czechach, Japonii, Holandii, Szwajcarii, na Węgrzech czy Ukrainie. Łącznie pod marką działa już 70 lokali.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram