Dzieci franczyzobiorców dostają stypendia

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Żabka Polska już po raz siódmy przyznała stypendia dzieciom swoich franczyzobiorców.

Dzieci franczyzobiorców prowadzących sklepy osiedlowe typu convenience otrzymały stypendium, przyznawane przez spółkę Żabka Polska. Dzięki całorocznemu wsparciu swoje zdolności będzie mogło rozwijać dziesięciu stypendystów.

Żabka Polska już po raz siódmy przyznała stypendia dzieciom swoich franczyzobiorców, pracowników i współpracowników. Program Stypendialny Żabki skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów, których przynajmniej jedno z rodziców jest franczyzobiorcą, współpracownikiem lub pracownikiem spółki.

Dzięki niemu stypendyści otrzymują wsparcie finansowe w rozwijaniu swoich zdolności i pasji. Spółka w ten sposób umożliwia dalszy rozwój młodym talentom artystycznym, sportowym i naukowym.

Przeczytaj także: Żabka na sprzedaż

Przyznane środki najczęściej przeznaczane są na zakup sprzętu, instrumentów, starty w zawodach, opłacenie dodatkowych zajęć i wszelkich innych pomocy, które mogą przyczynić się do osiągania kolejnych sukcesów.

Kandydaci mieli możliwość zaprezentowania się w wybranej przez siebie formie. Chętnie z tego skorzystali przesyłając w aplikacjach prezentacje Power Point, kolaże zdjęć, filmy, rysunki, listy, a nawet wiersz. Najwięcej zgłoszeń wpłynęło od franczyzobiorców Żabka Polska, dlatego też stypendia powędrują do dzieci z różnych części Polski.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram