W tej branży sprzedaż będzie rosła

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Teletorium
Rośnie sieć punktów z akcesoriami GSM.

Rynek akcesoriów GSM będzie rósł zapewniając zarobek przedsiębiorcom, którzy otworzą punkty sprzedaży.

Rynek akcesoriów GSM w Polsce napędza stosunkowo krótki cykl życia samych urządzeń mobilnych oraz trend związany z ich popularyzacją. Akcesoria stają się niezbędnym elementem nowego urządzenia, mają na celu jego ochronę i rozszerzenie funkcjonalności. Wartość tego rynku przekracza ponad 100 mln złotych.

Eksperci szacują, że najbliższe lata będą owocne dla całej kategorii, która rozszerzy się również o dodatkowe urządzenia takie jak SmartWatch’e i SmarBand’y pozwalające monitorować aktywności użytkownika.

Jednym z liderów ze względu na liczbę puntów sprzedaży akcesoriów GSM jest sieć Teletorium, w ramach której działa obecnie ponad 200 punktów. Marka rozwija się we franczyzie. W drugiej połowie czerwca działalność pod szyldem Teletorium rozpoczął przedsiębiorca, który otworzył  punkt w Centrum Handlowym Liwa w Kwidzynie.

Franczyza Teletorium należy do grupy franczyz o stosunkowo niskim progu inwestycyjnym. Minimalna kwota inwestycji potrzebna na uruchomienie własnego punktu wynosi 35 tys. zł. Tyle pieniędzy powinno wystarczyć na zakup towaru i podstawowe wyposażenie stoiska.

Oferowane przez sieć Teletorium akcesoria są sprzedawane w cenie korzystniejszej niż w salonach operatorskich, a i tak sprzedawcy osiągają narzuty przekraczające 100% w większości grup asortymentowych. Dostawcą akcesoriów jest największy w Polsce Dystrybutor akcesoriów GSM – TelForceOne (spółka matka Teletorium).

Więcej szczegółów dotyczących współpracy z Teletorium znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram