W sieci sklepy nie mogą ze sobą rywalizować

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 września 2009
Kategoria:
absa_zdj.prezes.jpg

absa_zdj.prezes.jpgPomimo spowolnienia i niepewnej sytuacji gospodarczej firmy nadal chcą przyłączać się do sieci.

Zadowolona z rozwoju sieci jest spółka  AB S.A. - Salony zrzeszone w ramach sieci Alsen to w większości lokalne sklepy, z którymi klienci posiadają wieź, zaufanie i do których mogą zwrócić się o pomoc z wszelkimi problemami komputerowymi. Jesteśmy obecni w prawie każdym mieście powyżej 20 tysięcy mieszkańców, ale również w znacznie mniejszych miejscowościach – powiedział Andrzej Przybyło, Prezes Zarządu AB SA. - Strategia jaka przyświeca sieciom Alsen i Comfor wiąże się z równomiernym wzrostem i pokryciem całego regionu, ale bez doprowadzania do sytuacji, w której zrzeszone sklepy będą musiałby ze sobą rywalizować. Wierzymy, że najlepszym sposobem na budowanie lojalności partnerów jest wspieranie ich działalności, co ma szczególne znacznie w trudniejszych dla nich czasach. Pomimo spowolnienia i niepewnej sytuacji gospodarczej firmy chcą przyłączać się do naszych sieci – dodał.

Grupa AB przedstawiła wyniki finansowe za drugi kwartał 2009 roku, tj. okres od 1 kwietnia 2009 do 30 czerwca 2009, będący jednocześnie ostatnim kwartałem roku finansowego. W drugim kwartale roku kalendarzowego Grupa AB osiągnęła zysk netto w wysokości 1,042 mln zł przy obrotach na poziomie 475 mln zł. Wypracowany zysk netto jest wyższy o ponad 23% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego. Miniony rok był bardzo wymagający. Po radykalnie zmieniających się kursach walutowych, nastał czas ochłodzenia rynkowego oraz dużej zmienności popytowej. - Nasza Grupa była i jest jednak przygotowana do działania w każdych, nawet tych najtrudniejszych warunkach – kończy Andrzej Przybyło.

FwP, 1 września 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram