W sieci franczyzowej LodyBonano działa już 30 lokali

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 lutego 2012
Kategoria:

Największa w Polsce franczyzowa sieć lodziarni z lodami amerykańskimi - LodyBonano rozpoczęła ten rok z liczbą 30 lodziarni franczyzowych.

W okresie zimowym (pozornie okresie przestoju) utrzymywało się duże zainteresowanie współpracą z marką LodyBonano ze strony potencjalnych franczyzobiorców. W rezultacie od początku tego rok sieć podpisała 10 umów franczyzowych i jest w trakcie realizacji inwestycji prowadzących do otwarcia nowych lokali.

Sukces wszystkich lodziarni i widoczne, duże kolejki sprawiły, że zainteresowanie naszym konceptem jest ogromne. Cały czas trwają rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami z kolejnych 10 miast w kraju. Coraz częściej kontaktują się z nami również osoby z zagranicy, a w grudniu podpisaliśmy umowę z Masterfranczyzobiorcą z Czech. Biorąc te czynniki pod uwagę przewidujemy, iż sezon 2012 zakończymy z liczbą minimum 40 lodziarni LodyBonano – mówi Anna Kiryluk menager ds. rozwoju sieci.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram