W sieci franczyzowej LodyBonano działa już 30 lokali

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 lutego 2012
Kategoria:

Największa w Polsce franczyzowa sieć lodziarni z lodami amerykańskimi - LodyBonano rozpoczęła ten rok z liczbą 30 lodziarni franczyzowych.

W okresie zimowym (pozornie okresie przestoju) utrzymywało się duże zainteresowanie współpracą z marką LodyBonano ze strony potencjalnych franczyzobiorców. W rezultacie od początku tego rok sieć podpisała 10 umów franczyzowych i jest w trakcie realizacji inwestycji prowadzących do otwarcia nowych lokali.

Sukces wszystkich lodziarni i widoczne, duże kolejki sprawiły, że zainteresowanie naszym konceptem jest ogromne. Cały czas trwają rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami z kolejnych 10 miast w kraju. Coraz częściej kontaktują się z nami również osoby z zagranicy, a w grudniu podpisaliśmy umowę z Masterfranczyzobiorcą z Czech. Biorąc te czynniki pod uwagę przewidujemy, iż sezon 2012 zakończymy z liczbą minimum 40 lodziarni LodyBonano – mówi Anna Kiryluk menager ds. rozwoju sieci.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram