Powstanie sieć kręgielni

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 września 2016
Kategoria:
Foto: Broadway Club
Broadway Club otworzy franczyzową kręgielnię.

W tym roku może pojawić się pierwsza franczyzowa kręgielnia w ramach sieci, którą buduje firma z Gryfina. 

Broadway Club to polski koncept kręgielni, który łączy w sobie bowling z drink barem oraz bilardem. Jak przekonują właściciele tego konceptu jest to stabilny i zarazem wyjątkowy rodzaj biznesu. Kręgielnia w zależności od miejsca działalności i możliwości finansowych przyszłego właściciela może być wyposażona w kilka lub nawet kilkanaście torów bowlingowych.

Zainteresowanie otwarciem własnej kręgielni jest duże. Podpisaliśmy pięć umów franczyzowych. Nasi partnerzy są obecnie na różnych etapach uruchomienia działalności w ramach licencji Broadway Club. Planujemy, że w tym roku zostanie otwarta pierwsza franczyzowa kręgielnia – mówi nam Krystian Pietrzykowski z Broadway Club.

Wyjaśnia też, że data otwarcia kolejnych kręgielni jest uzależniona od możliwości finansowych partnerów, którzy są obecnie na etapie pozyskania niezbędnych środków. Przyznaje, że otwarcie Broadway Club to wysokonakładowa inwestycja. Minimalna kwota potrzebna na rozpoczęcie działalności wynosi 300 tys. zł (kwota zawiera koszt zakupu urządzeń i wyposażenia niezbędnego do uruchomienia lokalu).

Najczęstsze wybierane źródło finansowania to oszczędności, leasing i kredyty dla firm – kontynuuje Krystian Pietrzykowski.

Podkreśla także, że system franczyzowy Broadway Club umożliwia zaoszczędzenie znacznych kwot związanych z otwarciem i prowadzeniem działalności. Wśród korzyści dla franczyzobiorcy wymienia m.in. krótki czas realizacji całej inwestycji (od rozpoczęcia inwestycji do oficjalnego otwarcia upływa ok. 4 miesięcy). Zaznacza również, że najmniejszy wariant lokalu z dwoma torami bowlingowymi, umożliwia wygenerowanie miesięcznych dochodów na poziomie 15 tys. zł.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram