W Polsce będzie rosła sieć aparthoteli

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Adagio
W Polsce będzie rosła sieć aparthoteli

Franczyzowa marka specjalizująca się w wynajmie apartamentów w systemie hotelowym będzie rosła w strukturach Grupy Orbis.

Orbis zawarł umowę franczyzy z Adagio SAS na prowadzenie sieci aparthoteli w kilku krajach. Na podstawie tej umowy grupa będzie miała prawo do prowadzenia i rozbudowy sieci hoteli apartamentowych, działających pod należącymi do Adagio SAS markami w ośmiu krajach Europy Wschodniej.

Umowa licencyjna zawarta z Adagio SAS przyznaje Orbisowi prawo do prowadzenia hoteli Adagio, Adagio Access oraz Adagio Premium w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, Serbii, Estonii, na Łotwie i Litwie. Umowa została zawarta na 15 lat z możliwością jej przedłużenia na kolejne okresy pięcioletnie.

Mianem aparthotelu określa się usługę wynajmu apartamentów w systemie hotelowym. Różni się ona od standardowego wynajmu mieszkań tym, że możemy wynająć je na krótkie terminy - już od jednej nocy.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram