Ta firma uruchamia pierwszą kawiarnio-pizzerię

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 października 2015
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Właściciel kilku franczyz gastronomicznych przekonuje, że połączenie tych dwóch konceptów jest odpowiedzią na oczekiwania rynku. Pierwszy lokal multibrandowy powstanie w Łodzi.

Sukcesywnie rozszerzamy sieć pizzerii Biesiadowo i kawiarni Coffeeloffee. Udało nam się zdobyć kolejne lokalizacje. W Częstochowie powstanie lokal wyłącznie z pizzą, natomiast w Łodzi tworzymy multibrand Coffeeloffee z Biesiadowem. Łódzki lokal znajdować się będzie w loftach, które powstały z adaptacji pofabrycznych pomieszczeń – mówi nam Dominik Lewandowski z firmy Wojtex, do której należą obydwa koncepty.

Lokal w Łodzi będzie drugą restauracją multibrandową w portfelu firmy. W kwietniu tego roku pod jednym dachem spotkały się takie koncepty, jak Biesiadowo i Western Chicken.

Coffeeloffee (dawniej Take Away Coffee) to sieć najmniejszych kawiarni w Polsce, serwujących kawę tylko na wynos. Oprócz tradycyjnej kawy oferuje świeżo wyciskane soki, ręcznie robione lemoniady, 5 rodzajów kaw mrożonych i inne napoje. Przewidywany koszt inwestycji w lokal o powierzchni 6 m² zaczyna się od 20 tys. zł. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 500 zł, niezależnie od obrotów. Franczyzodawca nie pobiera opłaty wstępnej.

Z kolei Biesiadowo to prężnie rozwijającą się siecią pizzerii. Popularność zyskała dzięki wielkiej pizzy o średnicy 57 cm serwowanej w każdym swoim lokalu. W tym przypadku franczyzobiorca inwestuje we własny lokal od 42 tys. zł.

Oprócz wspomnianych konceptów Wojtex jest też właścicielem innych franczyz gastronomicznych – sieci Crazy Piramid Pizza i Rybkodajnia.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram