W listopadzie kolejny sklep Cafe Decor

Data dodania: 5 października 2009
Autor: Redakcja
Kategoria:
cafedecor.jpg

Dziś działa 10 sklepów Cafe Decor, z czego cztery otwarte w tym roku. W listopadzie nowe otwarcie w Tarnowie. Dzięki temu uda się zrealizować załozony na 2009 rok plan rozwoju.

Na pytania odpowiada Monika Gabryelewicz, Współwłaściciel

Od kiedy rozwijacie sieć?

Markę przejęła nowa właścicielka p. Joanna Urbaniak w grudniu 2006, w marcu 2007 dołączyłam jako współwłaściciel. Od tego czasu wprowadzamy nową jakość do sieci. Cafe Decor istnieje 10 lat, jest polskim konceptem.

 Ile sklepów Cafe Decor jest obecnie?

Dziś działa 10 sklepów z czego cztery otwarte w tym roku. W listopadzie nowe otwarcie Tarnów – Galeria Tarnovia nowobudowane centrum handlowe – nowość dla mieszkańców Tarnowa.

 Jak kryzys wpłynął na Państwa działalność? Czy Polacy urządzają się w kryzysie?

 Jest niewielki spadek obrotów, ale pomału wszystko wraca do normy. Polacy w kryzysie urządzają się rozważniej, co dla marek oferujących towar z pólki wyższej i średniej jest korzystne.

Sklepów z podobnym asortymentem jest w stolicy coraz więcej. Niemal we wszystkich centrach handlowych pojawiły się sklepy tej branży. Odczuwacie wpływ rosnącej konkurencji?

Z podobnym asortymentem nie ma wcale wielu sklepów – nasza sieć oferuje przede wszystkim dodatki i prezenty – choć oczywiście meble także, ale z pelnego drewna np. brzozowego lub dębu – czyli znakomitej jakości, czy oświetlenie ale także z wyższej pólki lub naprawdę wyszukane jeśli chodzi o design. Prezenty: umiejętność podpowiedzenia klientowi rozwiązań, duża gama przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych w cenach od 40 zl pakowanie ozdobne w cenie – to to czym przywiązujemy klienta do siebie. Wiele dziś jest sklepów z ofertą nowoczesną, Polacy jednak po momencie mody na „ czystą formę „ w swoich domach wracają do „ dworkowych” korzeni przodków. Ciągle uśmiech na twarzy i pozytywną reakcję wywołują przedmioty „ z duszą”.

Jest jakiś produkt, z którego jesteście szczególnie zadowoleni? Taka wizytówka Cafe Decor?

 Linia cyny – maselnice, cukiernice, sosjerki ale także astrolaby czy figurki ozdobne, Włoskie i hiszpańskie duże formy ozdobne – lustra, lampiony, świeczniki, czy rzeźby, i meble – lite piękne drewno w wielu wybawieniach .

Czy rozwój sieci franczyzowej w takim biznesie jest korzystny?

Tak oczywiście, ale ma on dodatkowy aspekt, szczególnie dla Pań- franczyzobiorczyń - oprócz biznesu jest to sposób na życie – piękne przedmioty, dekoracja wnętrz stały – miły kontakt z Klientem, często przyjaźnie. Jest to szczególna branża zrzeszająca ludzi dla których piękno otoczenia jest istotnym elementem życia.

Otwarcie pięciu nowych sklepów na zasadach franczyzy, to plany Cafe Decor na bieżący rok. Uda się je zrealizować?

Ten plan właśnie kończymy realizować listopadzie ( za nami w 2009 Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Bielsko Biała, i punkt własny w Warszawie na ul Chmielnej 4 ).

Dziękujemy za rozmowę

FwP, 5 października 2009r.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram