W grupie siła - Salon Franczyzy dla gastronomii

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 kwietnia 2011
Kategoria:
food_to_go_tortillaCo-branding, czyli działanie polegające na łączeniu usług lub oferty kilku firm działających pod różnymi markami, może okazać się kluczem do sukcesu wielu przedsiębiorstw gastronomicznych.

Nie od dziś wiadomo, że umiejętnie zaplanowana współpraca i dobór właściwych partnerów biznesowych może przyczynić się do znacznego rozwoju firmy, także w tych sektorach, które do tej pory były dla niej niedostępne lub trudno osiągalne.

Co-branding, czyli działanie polegające na łączeniu usług lub oferty produktowej dwóch lub więcej firm działających pod różnymi markami, może okazać się kluczem do sukcesu wielu przedsiębiorstw z obszaru gastronomii. Przykłady pomyślnej współpracy nasuwają się same: powiązanie sieci lokali McDonald’s z marką Coca Cola, czy też sprzedaż napojów Pepsi w restauracjach KFC oraz Pizza Hut. Właściwe dopełnienie oferty produktowej, a tym samym odpowiedź na zapotrzebowanie zgłaszane przez klientów przyczyniają się do rozwoju firmy.

Jeśli więc prowadzą już Państwo działalność w branży gastronomicznej i jednocześnie szukają nowych rozwiązań, żeby wzbogacić swoją ofertę warto odwiedzić targi dla małej gastronomii, fast food i cateringu easyFairs® FOOD-to-GO, w trakcie których będzie miał miejsce Salon Franczyzy – spotkanie przedstawicieli uznanych firm działających na zasadach franczyzy i poszukujących nowych współpracowników. Salon Franczyzy to szansa zarówno na rozpoczęcie działalności, jak również na poszerzenie oferty o nowe produkty.

food_to_go_hot_dogRozwiązania bazujące na zasadach franczyzy dostępne są dla każdego z Państwa - pizzerię, własny punkt serwujący dania na wynos lub też restaurację uznanej sieci można stworzyć od podstaw. Jeśli jednak prowadzą już Państwo działalność, np. w postaci stacji benzynowej, warto pomyśleć nad wprowadzeniem dodatkowych produktów, jak choćby szybkich przekąsek typu hot-dogi, hamburgery czy sałatki. Bogatą ofertę dostawców tego typu potraw znajdą Państwo na targach easyFairs® FOOD-to-GO. Wydarzenie to będzie okazją zarówno do nawiązania kontaktów mogących się zakończyć długoterminową współpracą, jak również szansą na zapoznanie się z nowościami produktowymi.

Już dziś zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w targach easyFairs FOOD-to-GO. Będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję nie tylko obejrzeć wystawę targową, ale również wziąć udział w bezpłatnych warsztatach learnShops. Prezentacje przygotowane przez specjalistów z uznanych firm z pewnością poszerzą Państwa wiedzę na temat nowych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w gastronomii.

Udział w targach dla małej gastronomii, fast food i cateringu easyFairs® FOOD-to-GO jest bezpłatny. Wystarczy tylko dokonać wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej www.easyfairs.com/ftg-krakow

Targi odbędą się w dniach:

11 maja br. (środa) w godzinach od 10.00 do 17.00
12 maja br. (czwartek) w godzinach od 10.00 do 16.00
Miejsce: Hala Targów w Krakowie, ul. Centralna 41 a.

food_to_go

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram