W Dzień Dziecka lody za złotówkę

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Lody Bonano

Sieć LodyBonano przygotowała specjalną promocję na 1 czerwca na mrożone smakołyki i prezenty.

Lodziarze od lat prześcigają się w pomysłach na uatrakcyjnienie Dnia Dziecka, sieć LodyBonano wymyśliła sposób jak wygrać wyścig. Przed jej punktami pierwszego dnia czerwca od godz. 13 do 15 ustawiają się kilometrowe kolejki, ponieważ przez te dwie magiczne godziny można kupić lody za symboliczną złotówkę.

- Dzieci są zawsze w takich sprawach dobrze poinformowane i już na godzinę przed 13 zaczynają przed niektórymi lokalami tworzyć ogonek - mówi Anna Czyżykowska, menager do spraw wizerunku i marketingu firmy. -  W specjalnej cenie dostępne będą lody Kajtuś, Disney i Rurka Niekapka. Każde dziecko może też pobawić się w kreatora smaku i korzystając z nowej oferty LodyBonano MIX, stworzyć swój własny deser za złotówkę, wybierając  loda (50 g.) z dowolnym dodatkiem z niebieskiego kółka.

To nie koniec atrakcji, które w ten szczególny dzień oferują LodyBonano. - Przygotowaliśmy też atrakcje specjalne. Proponujemy, by zaraz po szkole czy przedszkolu dzieci pierwsze kroki skierowały do naszych lodziarni, bo na 50 pierwszych klientów, którzy przyjdą do nas 1 czerwca, między godziną 13 a 15, czekać będą wyjątkowe prezenty. Do wyboru: okulary słoneczne lub piłki plażowe. To drobne upominki od nas na Dzień Dziecka. Z takim wyposażeniem można już zaczynać wakacje - zachęca przedstawicielka marki LodyBonano. Dorosłych też oczywiście zapraszamy. Każdy z nas jest przecież dzieckiem, to nic, że dużym.

Dodatkowo we wszystkich lodziarniach przez cały dzień najmłodsi otrzymają prezenty: balonik oraz lizaka z logo LodyBonano. Jak wiadomo słodkości nigdy dość, a balonik to rzecz zawsze przez maluchy pożądana.  

Dzień Dziecka jest jak wstęp do wakacji. Wraz z nimi pojawia się nieodparta ochota na lody. LodyBonano mają w swojej ofercie w tym sezonie wiele nowości, obok których nie sposób przejść obojętnie. W niektórych lodziarniach można spróbować bąbel wafla w gofrowym rożku, lodów Buli, a także hitowego czarnego świderka.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram