W BeautifulSkin franczyzobiorca decyduje o ofercie

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 czerwca 2011
Kategoria:
beautiful_skin_zabieg

beautiful_skin_zabieg

Wszystkie gabinety wykonują zabiegi w oparciu o IPL+RF oraz mezoterapię bezigłową. Franczyzodawca oferuje jednak możliwość wprowadzenia szeregu dodatkowych nowoczesnych usług.

- Wzbogaciliśmy ofertę o zabiegi podstawowe, takie jak mikrodermabrazja diamentowa oraz peeling kawitacyjny, ale przede wszystkim stawiamy na zabiegi specjalistyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń, takich jak oxybrazja służąca do mikrodermabrazji wodno-tlenowej, masaż podciśnieniowy urządzeniem Aerofat, usuwanie otłuszczeń miejscowych oraz działanie na cellulit przy pomocy ultradźwięków o niskiej częstotliwości 30-40 kHz urządzeniami Lipo-X lub LipoDerm - wylicza Sławomir Zaczkiewicz z Centrum Dystrybucji Image, które działa na rynku kosmetycznym od 15 lat.

Zabiegi wykonywane z wykorzystaniem Intensywnego Źródła Światła (IPL) mają charakter okresowy i nie dają możliwości generowania obrotów na stałym poziomie przez cały rok. W okresie letnim mogą one być niższe. Dlatego też firma poszerza ofertę, dając franczyzobiorcom większe możliwości uzyskiwania satysfakcjonujących dochodów. Nie oznacza to jednak wzrostu wstępnej opłaty franczyzowej.

- W pakiecie podstawowym nadal znajduje się urządzenie IPL+RF oraz mezoterapia bezigłowa, opłata franczyzowa nadal wynosi od 70 do 99 tys. netto. Każdy franczyzobiorca samodzielnie podejmuje decyzje o poszerzeniu wachlarza usług swego gabinetu. Jedynym kosztem związanym z wprowadzeniem nowych technologii do konkretnego gabinetu BeautifulSkin jest zakup urządzenia. Nie pobieramy z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Cennik urządzeń nie stanowi tajemnicy i jest ogólnie dostępny - zapewnia Zaczkiewicz.

Podkreśla, że lista zabiegów, które mogą do swoich gabinetów wprowadzić franczyzobiorcy, nie jest zamknięta. Firma monitoruje potrzeby rynkowe oraz trendy pojawiające się na rynkach światowych i pozostaje otwarta na wprowadzanie innych zabiegów oraz najnowszych technologii, które przyczynią się do rozwoju sieci.

Informacje na temat zabiegów wykonywanych w konkretnym gabinecie znajdują się zawsze na stronie internetowej oraz na witrynach w postaci specjalnych ikonek przypisanych do każdej technologii. Firma nie zamierza wprowadzać wyższych cen za dodatkowe zabiegi. Zgodnie z założeniami gabinetów BeautifulSkin, wszystkie zabiegi powinny być ogólnie dostępne, również dla klientów mniej zamożnych, dla których nie mniej ważny jest atrakcyjny wygląd.

- Istnieje także możliwość indywidualnego wprowadzenia przez gabinet usług spoza oferty BeautifulSkin, spełnione muszą być jednak pewne warunki mające na celu utrzymanie spójności wizualizacji oraz oferty sieci BeautifulSkin. Wszelkie szczegółowe ustalenia w tej kwestii mają zawsze charakter indywidualny - dodaje Sławomir Zaczkiewicz.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram