W 2012 roku do sieci Best Western dołączy osiem hoteli

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 lutego 2012
Kategoria:
best-western-front-of-hotel

best-western-front-of-hotel

Sieć Best Western jest obecnie drugą międzynarodową siecią hotelarską w Polsce pod względem liczby obiektów.

W ubiegłym roku do Best Western dołączyły dwa obiekty w Warszawie (BW Felix i BW Portos) oraz po jednym w Rzeszowie (BW Ferdynand), Osjakowie (BW Symfonia), Gorzowie Wielkopolskim (BW Gorzów Wlkp.) i Krakowie (BW Kraków Old Town).

- Dla nas był to rok wytężonej pracy, aż sześć nowych hoteli w Polsce dołączyło do sieci, tym samym wzbogacając naszą ofertę aż o 649 pokoi. W każdym z naszych hoteli, bez względu na lokalizację i wielkość obiektu, klient może zawsze oczekiwać tych samych standardów, wielu udogodnień wliczonych w cenę pokoju i wysokiej jakości obsługi - mówi Gheorghe Cristescu, regionalny dyrektor sprzedaży Best Western na Polskę.

- W ubiegłym roku sieć Best Western była chyba najprężniej rozwijającą się siecią hotelową w naszym kraju. Przyłączenie do sieci 6 hoteli w ciągu jednego roku niewątpliwie trzeba uznać za sukces. Stanowi to potwierdzenie trendu rynkowego, że coraz więcej hoteli będzie działać pod międzynarodowymi markami hotelowymi. – komentuje Andrzej Krawczyk, Partner w Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych.

Do końca tego roku sieć planuje przyłączyć kolejnych osiem obiektów.

Best Western to największa sieć hoteli na świecie, założona w 1946 roku. Wszystkie hotele należące do sieci są stanowią własność prywatnych inwestorów i mają możliwość działania pod jedną z trzech marek: Best Western, Best Western Premier oraz Best Western Plus, w zależności od poziomu świadczonych usług. Do sieci Best Western należy ponad 4 tys. hoteli w 90 krajach na całym świecie, które przyjmują łącznie przeszło 400 tys. gości każdego dnia.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram