W 2010 roku będzie 70 Bartków

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 września 2009
Kategoria:
bartek_logo.jpg
bartek_logo.jpgBartek - polska firma, która od początku lat dziewięćdziesiątych produkuje i sprzedaje obuwie dla dzieci i młodzieży – planuje rozbudowę sieci sklepów. Do końca 2010 r. ma ich być 70.

Kolejne lokalizacje będą dobierane rozważniej, ze względu na coraz większe nasycenie centrów handlowych.  Bartek stawia m.in. na sprzedaż w sklepach multibrandowych, których potencjał, pomimo że maleje, to w dalszym ciągu jest znaczący. Równolegle firma rozwija export, dla którego obecnie są dobre warunki. Produkty Bartka dostępne są w kilkunastu krajach, m.in. w USA, Kanadzie, Rosji, Niemczech, Litwie, Łotwie, Ukrainie, Czechach i na Słowacji.

Na uwagę zasługuje fakt, iż Bartek od początku swojej działalności rozwija się na zasadzie franczyzy, która przecież jeszcze dziesięć lat temu – gdy firma stawiała pierwsze kroki - nie była tak popularną strategią rozwoju przedsiębiorstwa, jak dziś. W pracach nad rozwojem sieci własnej spółka korzysta z doradztwa Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych. Obecnie  Bartek ma 53 sklepy, z czego 30 we franczyzie.

Bartek swoją pozycję zawdzięcza nie tylko wyżej omawianym czynnikom, ale także wzornictwu, technologii produkcji obuwia i działalności projektowej, dzięki którym co roku powstają dwie nowe kolekcje, często kopiowane przez innych producentów.

FwP , 15 września 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram