W 2009 roku postawiliśmy na rozwój sieci franczyzowej. Przyszły rok będzie równie dynamiczny

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 listopada 2009
Kategoria:
disenso_logo.jpg

disenso_logo.jpgFirma Disenso jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Playboy w Polsce. Pierwszy punkt pilotażowy konceptu zakończył się sukcesem.

- W tym roku - mówi Dominik Koziarski, Brand Manager w Disenso - postawiliśmy na rozwój sieci franczyzowej. Oprócz stoiska (Concept Kiosk Disenso) w Silesia City Centre w Katowicach, do tej pory udało sie otworzyć stoisko w Częstochowie w galerii handlowej Jurajska oraz pierwszy w Polsce butik z artykułami Playboy'a w Bielsku Białej w galerii handlowej Sfera II - mówi Koziarski.
Do końca bieżącego roku zostaną otwarte jeszcze 3 punkty - Butik w Krakowie (Bonarka) oraz stoiska w Łodzi (Manufaktura) i Warszawie (Blue City).  - W przyszłym roku planujemy otwarcia we Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Bydgoszcz, Lublinie i Toruniu. Rozwojowi sieci towarzyszyć będzie nowa strategia marketingowa - głównie działania w internecie (m.in. budowanie społeczności) oraz liczne Eventy związane z promocją nowych kolekcji - kończy.
Osoby zainteresowane otwarciem stoiska muszą zainwestować 120 tys. złotych netto. Mniej więcej 40% tej kwoty to towar handlowy. Ponadto kwota ta, obejmuje koszt inwestycji czyli stoisko wraz z pełnym wyposażeniem, wszelkie opłaty licencyjne, pełną obsługę i pomoc ze strony franczyzodawcy, jak i szkolenia franczyzobiorcy i jego pracowników.
FwP, 3 listopada 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram