W 2009 roku otwarto 43 nowe salony RuckZuck

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 grudnia 2009
Kategoria:

ruckzuck_logoKoniec roku to najlepszy okres na podsumowanie dotychczasowej działalności i skonfrontowanie założonych celów z tym co udało się osiągnąć. Sieć, sprzedaży podłóg i drzwi, RuckZuck ma się czym pochwalić.

 

- W 2009 roku w ramach sieci otwartych zostało 21 nowych punktów handlowych - w Nowej Soli, Warszawie, Krośnie Odrzańskim, Ostrawie, Kościerzynie, Orzeszu, Andrychowie, Łomży, Słupsku, Grajewie, Lęborku, Oświęcimiu, Żarach, Biłgoraju, Kluczborku, Łukowie, Mońkach, Ząbkowicach Śląskich, Płocku oraz dwa punkty w Bydgoszczy – wylicza Anna Górecka, członek zarządu RuckZuck.

Zgodnie z założonym planem ekspansji na rynki Europy Środkowo-Wschodniej, sieć wystawiła w marcu i kwietniu br. swoje stoiska na międzynarodowych targach budowlanych „Strojexpo 2009” w Mińsku, „Budownictwo i Architektura 2009” w Kijowie oraz „Mosbuild 2009” w Moskwie. Udział w targach pozwolił na promocję marki RuckZuck na rynku wschodnim oraz zaowocował otwarciem 22 nowych salonów poza granicą kraju. Po Ukrainie, Białorusi, Łotwie, Rumunii i Rosji, RuckZuck rozpoczął również swoją działalność na Węgrzech, gdzie docelowo ma powstać 40-50 punktów handlowych.

Agnieszka Grabuś

 

 

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram