W 2009 roku 50 nowych sklepów Coccodrillo

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 marca 2009
Kategoria:
Coccodrillo planuje uruchomić w bieżącym roku 50 kolejnych sklepów. W ubiegłym roku było już w Polsce 100 sklepów sprzedających odzież dziecięcą pod tą marką.
Uruchamianie kolejnych sklepów pod szyldem Coccodrillo w 2009 roku rozpoczęto 14 lutego od otwarcia placówki w Białymstoku. Jest to drugi punkt marki w stolicy województwa podlaskiego. 21 lutego został otwarty sklep w Oławie. To pierwszy butik Coccodrillo w tym mieście i 10 w województwie dolnośląskim. 31 lutego klienci mogli natomiast odwiedzić działający sklep w Bydgoszczy, który znajduje się na terenie CH Rondo.
Na marzec Coccodrillo planuje uruchomienie kolejnych 5 sklepów. Pierwsze dwa powstaną w Poczesnej koło Częstochowy oraz w Opolu. Oba otwarcia będą miały miejsce 4 marca. Następne będą butiki w Legnicy, w Gdańsku oraz w Gdańsku. – Marka Coccodrillo rozwija się od kilku lat bardzo dynamicznie. Planujemy, że tendencja ta będzie podtrzymana także w roku 2009 – mówi Mieczysław Andersz, dyrektor w firmie CDRL, która jest właścicielem marki Coccodrillo. Dodaje również: – Już obecnie mamy podpisane umowy z kilkunastoma centrami handlowymi na wynajem powierzchni pod kątem otwarcia sklepów własnych. Marka cieszy się także nieustającym zainteresowaniem wśród franczyzobiorców i spodziewamy się, że w bieżącym roku łącznie otworzymy około 50 nowych sklepów. Wśród butików uruchomionych w kwietniu i maju znajdą się sklepy zlokalizowane w Galerii Twierdza Kłodzko oraz CH Mosty w Płocku. Na maj przewidziano natomiast otwarcia nowych sklepów w Cuprum Arena w Lubinie oraz Gemini Parka w Bielsku-Białej. Inne sklepy powstaną np. w Elblągu, Sochaczewie, Giżycku, Nowym Targu, Krośnie i Radomiu.
Wszystkie sklepy marki utrzymane są w jednolitej stylistyce i oferują ten sam rodzaj asortymentu. Wiodącą rolę odgrywa w nim odzież dziecięca. Wysoka jakość projektów oraz materiałów ubranek Coccodrillo została wyróżniona pierwszym  miejscem w organizowanym przez magazyn Dziecko plebiscycie na najlepszy produkt dla dziecka i dla mamy.
Agnieszka Grabuś , 2 marca 2009

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram