VOX realizuje się poprzez franczyzę

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 listopada 2009
Kategoria:

sklad_budowlanySkłady budowlane VOX to ogólnopolska sieć sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem należąca do Grupy kapitałowej VOX, powstałej w 1990 roku.

Grupa posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu sieci franczyzowych. Pierwsze licencje sprzedała w czerwcu 2000 roku. Obecnie grupa współpracuje z 24 Partnerami posiadającymi łącznie 30 składów działających w oparciu o licencję franczyzową. W 2007 roku uruchomiono kolejną sieć sklepów franczyzowych z drzwiami, panelami podłogowymi oraz materiałami wykończeniowymi dla domu działającą pod marką Majster. W ciągu dwóch lat powstało 50 sklepów. Terenem działania sieci składów franczyzowych, jak i sklepów Majster, jest cała Polska. Siostrzana firma Meble VOX również z sukcesem rozwija sprawnie działająca sieć składająca się z 111 salonów firmowych w kraju i 36 za granicą.

Placówki VOX sprzedają towary największych renomowanych producentów branży, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, oferując szeroką gamę towarów, a w szczególności materiały do wykończenia wnętrz domów i mieszkań.

Asortyment sieci obejmuje blisko 50 000 pozycji, m.in. drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, okna, podłogi drewniane, panele podłogowe, deski barlineckie, elementy wykończenia ścian, chemię budowlaną, materiały budowlane. Sieć Majster specjalizuje się w sprzedaży materiałów wykończeniowych dla domu, takich jak panele podłogowe, drzwi, listwy przypodłogowe, produkty pvc. Sklepy Majster znajdują się głównie w miastach gminnych i powiatowych.

W branży budowlanej na rozwój przez franczyzę zdecydowały się także m.in.: Bel-pol i PSB.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram