Vincent zameldował się we Wrocławiu

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 stycznia 2015
Kategoria:
Foto: Vincent

Foto: Vincent

Pierwsza franczyzowa placówka kawiarnio-piekarni Vincent została uruchomiona w połowie stycznia. W sieci Vincent działają obecnie cztery lokale – trzy z nich zlokalizowane są w Warszawie – w CH Arkadia, Nowy Świat 64, oraz na Chmielnej.

- Oferta franczyzowa naszej sieci została uruchomiona w ubiegłym roku i już po niespełna dwóch miesiącach pozyskaliśmy obecnego franczyzobiorcę z Wrocławia – mówi Vincent Gauthier, właściciel sieci.

- Prace nad przygotowaniem lokalu do otwarcia trwały kilka miesięcy. Jest to proces, który wymaga dokładności i precyzji, szczególnie dotyczy to szkolenia przyszłych piekarzy, którzy będą pracować według naszych receptur – dodaje Vincent.

Menu w nowym punkcie będzie takie samo jak w pozostałych lokalach, oprócz pieczywa będzie można zjeść tradycyjne francuskie quiche, panini, sałatki, a także słodkości, a do tego wyjątkowa kawa.

- Na tym nie koniec, prowadzimy kolejne rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jeszcze w tym roku uruchomimy kilka nowych lokali – mówi Marta Krawczyk, Marketing Manager sieci Vincent.

Sieć Vincent to jedyna prawdziwa francuska piekarnia w Polsce. Wszystkie produkty przygotowywane są codziennie, co powoduje, że są świeże i smaczne. - Polski konsument jest bardzo świadomy tego co je, dlatego dbamy o to, aby jakość naszych produktów była najlepsza. Do wypieku pieczywa sprowadzamy mąkę z Francji, a nasza kawa przyrządzana jest ze 100% arabiki – dodaje Marta Krawczyk.

Lokale Vincent przywodzą na myśl czar paryskich ulic, gdzie słychać gwar ludzi, gdzie zapach świeżego pieczywa unosi się w powietrzu i kusi przechodniów. Aż trudno się oprzeć smakowi croissanta ze świeżymi malinami.

Vincent to nie tylko lokale, to styl bywania, gdzie warto spędzić czas ze znajomymi.

(MK)

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram