Uroda w parze ze zdrowiem

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 października 2010
Kategoria:
urodaPowstał pierwszy Instytut Yasumi zlokalizowany w centrum medycznym. Niedługo firma wystaruje ze specjalną ofertą skierowaną do branży medycznej.

- Uznaliśmy, że zabiegi, jakie otrzymują w Instytucie Zdrowia i Urody Yasumi osoby korzystające z naszych usług medycznych, znakomicie uzupełniają nasz cel, jakim jest dbałość o zdrowie fizyczne i psychiczne pacjentów - mówi Teresa Baranowska, wiceprezes zarządu Leszczyńskiego Centrum Medycznego Ventriculusa, które jest najnowszym partnerem Yasumi.

Tym samym liczba Instytutów Zdrowia i Urody pod marką Yasumi wzrosła do 34, bowiem w ostatnich tygodniach otwarte zostały one także w Mińsku Mazowieckim, Obornikach Wielkopolskich i Lublinie. Wydaje się więc, że firma nie będzie miała problemów ze zrealizowaniem swoich tegorocznych planów - stworzenia do końca bieżącego roku sieci liczącej przynajmniej 40 Instytutów. O planach tych pisaliśmy w kawietniu w artykule Yasumi: 40 to plan minimum. Koszt inwestycji w taką placówkę to ok. 150-180 tys. zł.

Oprócz sieci Instytutów firma ma także ofertę franczyzową dla salonów fotoepilacji Yasumi epil. Przygotowuje się także do wypuszczenia na rynek kolejnej oferty, skierowanej wyłącznie do rynku medycznego. Program pod marką Yasumi Cell-Q Med  skoncentrowany jest głównie na leczeniu otyłości, ale uzupełniają go zabiegi z zakresu kosmetyki i szeroko pojętej medycyny estetycznej.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram