Ultimate Fashion otworzy 30 salonów Peacock’s w ciągu pięciu lat

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 grudnia 2009
Kategoria:

emfZarząd NFI Empik Media & Fashion SA. poinformował o zawarciu umowy franchisingowej pomiędzy podmiotem zależnym NFI EMF, tj. spółką Ultimate Fashion Sp. z o.o. a spółką Peacock’s Stories Limited z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która jest znanym producentem markowej odzieży damskiej i męskiej.

 

Jak podaje portale Galeriehandlowe.pl zgodnie z tą umową Ultimate Fashion otrzymała wyłączną licencję na okres 7 lat na otwieranie i prowadzenie sklepów pod marką Peacock’s w Polsce z możliwością przedłużenia na okres kolejnych 5 lat. Dodatkowo, w każdym przypadku Ultimate Fashion będzie miała prawo prowadzić każdy sklep otwarty w trakcie obowiązywania umowy przez okres 7 lat od daty jego otwarcia.

 

Jak podała spółka, z tytułu umowy Ultimate Fashion płacił będzie na rzecz Peacock’s Stories cenę sprzedaży za dostarczone towary oraz opłatę za używanie znaków towarowych i know-how. W ciągu najbliższych pięciu lat planowane jest otwarcie do 30 sklepów tej marki.

 

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram