Ukraiński fast-food utorował drogę w Rosji

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 marca 2015
Kategoria:
Foto: GOODVEGS

Foto: GOODVEGS

W rosyjskim mieście Perm otwarto pierwszy lokal wegetariańskiej sieci GOODVEGS, która wywodzi się z Ukrainy. Planuje się, że charakterystyczne fast-foody powstaną w największych rosyjskich miastach. Sieć chce też wejść na rynki Europy i USA. 

W marcu br. w Rosji został otwarty pierwszy lokal pod logiem GOODVEGS. Koncept będzie się rozwijał w największych rosyjskich miastach. Kolejny lokal będzie uruchomiony na Syberii - w Omsku, obecnie nabywcy licencji poszukają odpowiedniej lokalizacji. Licencję kupili też przedsiębiorcy z Moskwy, Ufy i Nowogrodu Dolnego.

Wegetarianizm to pozytywny kierunek. Pozytywne jedzenie. Jest tym, do czego ludzie już się przyzwyczaili. Do tego dania wegetariańskie są zdrowsze i nawet smaczniejsze – powiedział Jewgienij Iwanow, współtwórca konceptu GOODVEGS.

Dodał też, że w sensie globalnym projekt szerzy ideę dbania o ekologię. Według niego koncept wegetariańskiego fast-foodu jest korzystny dla wszystkich – niesie zdrowie, dba o naturę i pozwala realizować się w biznesie.

Projekt budowy franczyzowej sieci wegetariańskich fast-foodów był opracowywany w ciągu ośmiu lat wspólnie z partnerem biznesowym Borysem Priadkinem. Początkowo były próby utworzenia punktów w różnych formatach – bar, restauracja, bufet. Jednak najlepszym rozwiązaniem okazał się fast-food. W planach sieci jest również wyjście na rynki Europy i USA.

INK

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram