Uderz w stół, a nożyce się odezwą

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 czerwca 2009
Kategoria:

monnari_logo.jpgMonnari uratowane? W poprzednim tygodniu pisaliśmy o nowym trendzie wśród polskich odzieżówek, jakim jest informowanie prasy o tajemniczym inwestorze zainteresowanym finansowaniem spółki. A tu proszę, Monnari ucina spekulacje i chwali się realnym inwestorem.

- Zarząd informuje, że 12 czerwca otrzymał pismo od jednego z podmiotów, z którym od kilku tygodni rozmawiał na temat ewentualnej inwestycji. (...) CRG Capital potwierdza swoje zainteresowanie Spółką i jej aktywami, wskazując na dużą rozpoznawalność marki Monnari oraz umiejętność projektowania - czytamy w piątkowym komunikacie spółki.

Wielkość i struktura inwestycji w granicach 5-10 millionów EUR jest uwarunkowana przeprowadzeniem jak najszybszego audytu i stworzeniem obszernego planu restrukturyzacyjnego. Przypomnijmy, Monnari miało po I kw. 16,4 mln zł straty netto.

CRG Capital jest podmiotem związanym z CRG Partners LLC, firmą restrukturyzacyjną pochodzącą z USA i koncentruje się na specjalnych przypadkach spółek w Centralnej i Wschodniej Europie. Podmioty te posiadają znaczące doświadczenie w przemyśle detalicznym zarówno w Europie Środkowej jak i Centralnej oraz na rynku amerykańskim.

Agnieszka Grabuś, 15 czerwca 2009 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram