Udany rok dla RuckZuck

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 grudnia 2008
Kategoria:
Rok 2008 był dla sieci RuckZuck okresem dynamicznego rozwoju. Sieć zdołała otworzyć dwadzieścia trzy salony w systemie partnerskim oraz rozpoczęła  ekspansję zagraniczną.

RuckZuck to ogólnopolska sieć salonów sprzedaży podłóg i drzwi. Dyskonty sieci oferują bogaty wybór paneli i podłóg drewnianych, drzwi wewnętrznych oraz ościeżnic, a także akcesoriów wykończeniowych. Firma miniony rok może zdecydowanie zaliczyć do udanych. System partnerski sieci cieszy się bowiem niesłabnącą popularnością i przyczynia się do jej rozwoju. Do sieci przyłączają się coraz to nowi partnerzy otwierający placówki na terenie dużych i mniejszych miast w całym kraju. W samym 2008 roku powstały dwadzieścia trzy nowe salony prowadzone przez partnerów firmy. W lutym mijającego roku sieć świętowała otwarcie setnego sklepu, który powstał we Wrocławiu.
RuckZuck nie zamierza jednak poprzestać na rodzimym rynku. W mijającym roku firma rozpoczęła ekspansję na inne rynki Europy Środkowo-Wschodniej. W czerwcu we  Lwowie uruchomiono pierwszą placówkę partnerską na terenie Ukrainy. Kolejne salony powstały w Białej Cerkwi, Lwowie, Łucku i Ternopolu.  RuckZuck otworzył także trzy salony na Łotwie, a w przygotowaniu są kolejne otwarcia sklepów w obu tych państwach. W przyszłym roku sieć planuje zaistnieć także na rynkach Litwy, Estonii, Białorusi, Kazachstanu, Rumunii i Rosji.
Koncentracja na zagranicznej ekspansji nie oznacza jednak zwolnienia tempa rozwoju w Polsce. Firma cały czas poszukuje osób zainteresowanych przystąpieniem do systemu partnerskiego, w ramach którego będą oni mieli możliwość poprowadzić sklep z drzwiami i podłogami.
Agata Zarębska
23 grudnia 2008 r.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram