Ubezpieczenia - rozsądna inwestycja na dziś

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 sierpnia 2015
Kategoria:
Foto: INSIA
Jana Marikova, Zastępca Dyrektora Operacyjnego INSIA, o rozkwicie branży ubezpieczeniowej.
O rozkwicie branży ubezpieczeniowej opowiada nam Jana Marikova, Zastępca Dyrektora Operacyjnego INSIA.

Jak ocenia Pani branżę ubezpieczeń w Polsce?

Rynek ubezpieczeń jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się branż w Europie. Biorąc pod uwagę polski rynek wciąż mamy do czynienia z niską świadomością ubezpieczeniową wśród klientów, która przekłada się na wysoki udział polis obowiązkowych w całym rynku ubezpieczeń, jednak naszym zdaniem w najbliższym czasie świadomość Polaków o zaletach oraz konieczności ubezpieczeń będzie szybko rosła, każdy rynek który jest w fazie rozwoju jest dobrym miejscem na przemyślaną i rozsądną inwestycję.

Rozsądną? Jaka jest zatem kwota inwestycji w placówkę ubezpieczeniową INSIA?

Koszt otwarcia placówki zależy od stanu lokalu, lokalizacji oraz charakteru oddziału. Placówkę dobrze oznakowaną, z kilkoma miejscami do pracy, z witryną można spokojnie otworzyć mieszcząc się w kwocie 10 000 zł.

W INSIA mamy też ofertę biznesową dla agentów, którzy chcą korzystać z narzędzi oferowanych przez INSIA, ale na trochę innych warunkach (np. brak wsparcia marketingowego) dlatego też poszukujemy do współpracy w ramach INSIA: Doradców mobilnych (którzy muszą spełniać wymagania na Partnera sieci INSIA, ale nie muszą otwierać własnej placówki) w takim przypadku koszt inwestycji jest właściwie minimalny, jedynie wyrobienie nowych wizytówek oraz pieczątki. INSIA przygotowała także ofertę dla Placówek partnerskich – właścicieli już działających punktów sprzedaży ubezpieczeń, którzy chcą prowadzić biznes w oparciu o INSIA ale pod własną marką. W tym przypadku koszt dołączenia do sieci jest właściwie zerowy. Więc jak Pan widzi rozsządna inwestycja to taka, która jest dopasowana zarówno do potrzeb rynku jaki i możliwości Partnera.

INSIA jako część grupy Marsh & McLennan Companies działająca z sukcesem od ponad 20 lat, stała się największą siecią pośredników ubezpieczeniowych w Europie Środkowej. Oferując swoim Partnerom unikalne warunki współpracy na rynku ubezpieczeń: przejrzysty system rozliczenia prowizyjnego opartego na konkurencyjnych stawkach, swobodę kształtowania planów sprzedażowych, szeroką paletę produktów ubezpieczeniowych oraz wsparcie marketingowe, stworzyła idealne środowisko do współpracy i rozwoju.

Jeżeli rynek ubezpieczeń jest Ci bliski, dołącz do Nas i zbuduj swój biznes z INSIA! Osoby zainteresowane współpracą franczyzową z INSIA zapraszamy do naszej bazy konceptów sieciowych. 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram