Ubezpieczenia dają zarobić

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Jedna z największych sieci agencji ubezpieczeniowych zwiększy liczbę placówek partnerskich. Planuje, że do końca tego roku pod jej szyldem będzie działać ponad 100 punktów franczyzowych. 

Jeśli uda nam się zachować dotychczasową dynamikę rozwoju sieci, a na ten moment wszystko na to wskazuje, to do końca tego roku powinniśmy przekroczyć liczbę 100 placówek partnerskich zlokalizowanych w całym kraju. Należy też zauważyć, że wielu z naszych partnerów działa również jako tzw. „agenci lotni”, czyli pracując z klientami w terenie, bez stacjonarnego biura – mówi nam Remigiusz Szczechowicz, specjalista ds. HR i rozwoju sieci Insur Invest.

Dodaje, że ubezpieczenia to segment gospodarki, który jest w dużym stopniu odporny na wszelkie zawirowania na rynku czy sytuacje polityczno-ekonomiczne w kraju i na świecie. Wraz z rosnącą niepewnością, wynikającą chociażby z sytuacji za naszymi wschodnimi granicami, rośnie znaczenie ubezpieczeń mających zapewnić stabilność i spokój w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń i ich negatywnych konsekwencji. Stąd rosnący udział w sprzedaży ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki zdrowotnej.

Nie zapominajmy, że zgodnie z najnowszymi opracowaniami (Wydział Prawa UMK), przepisy określają ponad 200 różnorodnych ubezpieczeń obowiązkowych (w tym głównie OC), więc jest to bardzo dobry „punkt zaczepienia” w procesie sprzedaży polis – podsumowuje Remigiusz Szczechowicz.

Insur Invest jest jedną z pierwszych firm doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego w Polsce - działa na rynku od 1990 roku. Rozwija się w systemie franczyzowym. Korzyści wynikające ze współpracy z firmą to m.in. niskie koszty rozpoczęcia działalności - wystarczy telefon, komputer, skaner i drukarka. Możliwość łączenia sprzedaży ubezpieczeń z innymi działalnościami (np. prowadzenie placówki bankowej, pocztowej, sklepu itd.) oraz atrakcyjny i przejrzysty system prowizyjny.

Więcej informacji o współpracy z Insur Invest znajdziecie Państwo w naszej bazie systemów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram