Ubezpiecz swojego iPada

Data dodania: 1 lutego 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:

Przenośne urządzenia mobilne od kilku lat wypierają klasyczne komputery. Wielu ludzi nie wyobraża sobie codziennej pracy bez smartphona czy tabletu. To właśnie tablety stały się miejscem gromadzenia i przechowywania plików osobistych, za ich pomocą korzystamy z Internetu, wysyłamy i odbieramy maile, logujemy się do banku etc. Niektórzy w swoim urządzeniu mają całe biuro. Niewątpliwie zalet takiego rozwiązania jest wiele – przede wszystkim mobilność, a co za tym idzie możliwość pracy w każdym miejscu na całym świecie. Tak ważny i zwykle drogi sprzęt, tym bardziej iPad firmy Apple, musi być prawidłowo chroniony, przede wszystkim przed kradzieżą, ale też przed zalaniem kawą w kawiarni czy zwykłym upadkiem podczas pakowania do torby. Najlepszym sposobem zabezpieczenia się na takie ewentualności jest wykupienie ubezpieczenia dla swojego iPada.

Ubezpieczenie iPada, co to takiego?

Wielu z nas wątpi w zasadność ubezpieczania urządzeń elektronicznych takich jak iPady czy iPhony. Jednakże osoby, które skorzystały, z takiej opcji potwierdzają, że czują się bezpieczniej i bardziej komfortowo.

Dlaczego ubezpieczyć? Przede wszystkim, dlatego, że nowoczesne iPady to urządzenia drogie, kosztują nawet do kilku tysięcy złotych, a co za tym idzie utrata takiego sprzętu wiąże się z poniesieniem dużej straty finansowej, nie wspominając już o informacjach zapisanych w pamięci. Ponadto koszty naprawy w przypadku zepsucia bądź potłuczenia tabletu również są wysokie - dodaje Maciej z Internetum.com.

Prostym rozwiązaniem na minimalizacje strat w związku z kradzieżą, zagubieniem lub uszkodzeniem, jest ubezpieczenie iPada od nieszczęśliwych wypadków. Co daje ubezpieczenie iPada? Wykupienie polisy gwarantuje, iż w przypadku powyższych zdarzeń możemy ubiegać się o równowartość ceny sprzętu bądź zwrot kosztów jego naprawy. Podstawową zaletą takiego rozwiązania jest komfort użytkowania i poczucie, że w razie, czego nie zostaniesz pozostawiony na pastę losu z dużą strata finansową. Dodatkowo ubezpieczenia iPada wprowadza poczucie bezpieczeństwa przechowywanych na nim danych – urządzenie zostanie zablokowane w przypadku zgubienia lub kradzieży.

 

Znajdź dobrego ubezpieczyciela.

Ubezpieczanie iPadów odbywa się podobnie jak w przypadku wykupowania innych polis u ubezpieczyciela. W Wielkiej Brytanii wiele firm ubezpieczeniowych oferuje polisy obejmujące ochroną elektronikę. Jedną z nich, zdecydowanie godną polecenia jest Gadget Cover. Firma ta działa od 1995 na terenie Wielkiej Brytanii i specjalizuje się w ubezpieczaniu iPhonów i iPadów. Ubezpieczyć iPada możesz już od £2,99 funtów na miesiąc Warto podkreślić, że ubezpieczyciel ten, w przeciwieństwie do konkurencji, nie wprowadza ograniczenia co do ilości zgłaszanych szkód. Długoletnie doświadczenie w ubezpieczaniu nowoczesnego sprzętu (konsol, nawigacji, telefonów, kapotów etc.) oraz liczne pozytywne opinie klientów stawiają Gadget Cover na szycie listy ubezpieczycieli, z których oferta zdecydowanie warto się zapoznać.

 

W momencie wystąpienia szkody liczy się czas wypłaty odkodowania. Oznacza to, że musisz wybrać ubezpieczyciela, który rzetelnie i szybko zajmie się Twoja sprawą. Przed podpisywaniem umowy na ubezpieczenie iPhona dokładnie przeczytaj warunki polisy, a w razie wątpliwości dopytaj o wszystko doradcy. Warto podkreślić, że ubezpieczanie iPada to przede wszystkim komfort użytkowania i bezpieczeństwo Twoich danych. Już za niewielką miesięczną opłatą może zapewnić sobie spokój i skupić się wyłącznie na swojej pracy.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram