Tymczasowy sklep Biedronki to wyjątkowe rozwiązanie

Autor: Redakcja
Kategoria:

W Mielnie powstał sklep sieci Biedronka, który będzie funkcjonował tymczasowo przez najbliższy okres letni. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że nadal jesteśmy zainteresowani uruchomieniem w tej lokalizacji tradycyjnego sklepu sieci Biedronka – poinformowało nas biuro prasowe Jeronimo Martins Polska (JMP).

Jak zaznacza inwestor jest to wyjątkowa sytuacja.

Z uwagi na trwające procesy formalne związane z realizacją tego projektu, wyjątkowo zdecydowaliśmy się na tymczasowe rozwiązanie. Decyzja o otwarciu sklepu w Mielnie była poprzedzona dokładnymi analizami, uwzględniającymi przede wszystkim zapotrzebowanie na sklepy naszej sieci wśród turystów i lokalnej społeczności. Dodamy, że sieć Biedronka charakteryzuje się dużą różnorodnością w zakresie formatów sklepów, a placówka w Mielnie jest właśnie przykładem wdrożonego przez sieć Biedronka rozwiązania, ściśle dopasowanego do potrzeb klientów i zwiększającego komfort ich zakupów w danym regionie – tłumaczy swoją decyzję JMP.

Wspomniany sklep pozostaje spójny z resztą sieci w wymiarze oferty i stanowi jedynie uzupełnienie naszego portfolio. Sieci.

Sklep Biedronka w Mielnie zlokalizowany jest w specjalnej hali. Obiekt ma ok. 800 m2 powierzchni sprzedażowej, klientów obsługuje 8 kas. Otwarcie sklepu w Mielnie miało miejsce 28 czerwca. W sklepie dostępny jest taki sam asortyment, jak w tradycyjnych placówkach.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram