TwojRobot.pl celuje w małe miasta

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 lutego 2018
Kategoria:
Foto: TwojRobot.pl
TwojRobot celuje w małe miasta

Wejście na rynki małych miejscowości to nowa strategia rozwoju ogólnopolskiej sieci, w ramach której odbywają się warsztaty z budowy i programowania robotów LEGO. 

TwojRobot.pl - kursy edukacyjne jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek edukacyjnych. Jako pierwsza w Polsce uruchomiła kursy na zestawach Lego Mindstorms NXT. Od 2012 roku firma rozwija sieć franczyzową.

Obecnie pod naszym logo działa 30 franczyzobiorców, którzy prowadzą zajęcia w 40 miejscowościach – mówi w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Monika Kirol z TwojRobot.pl.

Dodaje, że firma wychodzi poza dotychczasowy zakres działalności edukacyjnej oferując też zajęcia z programowania.

Ze względu na duże zainteresowanie młodych Polaków naukami ścisłymi i programowaniem, wychodzimy poza robotykę. Wprowadzamy swoją ofertę edukacyjną również na rynki małych miast. Według naszych analiz, bardzo dobrze sobie radzą oddziały TwójRobot.pl właśnie w małych miastach - do 50 tys. mieszkańców. Wynika to z tego, że w małych miejscowościach oferta zajęć edukacyjnych dla dzieci jest niewielka, nie mamy tam konkurencji – kontynuuje Monika Kirol.

Przedsiębiorcy, którzy rozpoczynają działalność w oparciu o franczyzę TwójRobot.pl, mają zapewnioną wyłączność terytorialną w wybranym regionie (istnieje też możliwość rozszerzenia nieodpłatnie obszaru działalności o kolejne miasta). Franczyzobiorcy otrzymują też własne konto w firmowym systemie do automatycznego zarządzania kursami i płatnościami. Działają według indywidualnego biznesplanu i mają wsparcie specjalistów z centrali firmy przez cały czas trwania umowy franczyzy.

Minimalna kwota potrzebna na rozpoczęcie działalności na licencji TwójRobot.pl wynosi 20 tys. zł. Cena jest uzależniona od wybranej opcji współpracy i cen sprzętu jaki się wybierze - laptopy, zestawy do robotyki itd.

Pełna informacja o ofercie franczyzy TwojRobot.pl - kursy edukacyjne znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram