„Twoja myjnia” - nowy pomysł na rozwój sieci SteamArt

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 lipca 2013
Kategoria:

steamartSieć SteamArt licząca 97 myjni w ramach systemu franczyzowego i 156 w ramach współpracy partnerskiej skutecznie realizuje założony na ten rok plan rozwoju. Oprócz tego uruchomiła nowy system parowych myjni ręcznych „Twoja Myjnia”.

System mobilny został już przez nas dopracowany w szczegółach, każdy wie co i jak ma robić. Postanowiliśmy rozwijać naszą firmę tworząc nowy system parowych myjni ręcznych „Twoja Myjnia”. Zaletą tego systemu są atrakcyjne i sprawdzone lokalizacje jakie posiadamy na terenie całej Polski. Wkład własny początkowy to około 25 tys. zł netto, a całkowity koszt inwestycji to 65 tys. zł netto. Kwota ta pozwala na otworzenie własnej w pełni wyposażonej myjni ręcznej w atrakcyjnej lokalizacji - mówi Jakub Stańczak, specjalista ds. marketingu SteamArt.
Do końca roku sieć planuje uruchomić około 20 myjni mobilnych w ramach systemu fanczyzowego oraz około 18 w ramach systemu „Twoja Myjnia”.
Ponadto sieć prowadzi intensywny rozwój za granicą. W przeciągu ostatniego roku udało się uruchomić 3 jednostki mobilne w Wielkiej Brytanii, obecnie prowadzone są rozmowy z partnerem w Czechach, który ma odpowiadać za budowanie sieci w tym kraju.
Marta Rolka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram