Twój Robot zwalnia z opłat marketingowych 

Data dodania: 21 kwietnia 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Twój Robot

Wiosna to dobry okres na uruchomienie placówki świadczącej usługi edukacyjne dla dzieci i młodzieży. W przypadku konceptu Twój Robot, oddział otwarty w maju stosunkowo szybko przyniesie zwrot inwestycji. Dodatkowo, do końca czerwca br. nowe placówki franczyzowe będą zwolnione przez 2 miesiące ze stałych opłat marketingowych.

Twój Robot to jedna z czołowych marek stworzonych przez Invention-Group, firmy świadczącej usługi w branży zajęć technicznych dla dzieci i młodzieży. Oddziały działające pod tym szyldem oferują warsztaty, na których uczestnicy budują i programują roboty, poznając za ich pomocą świat techniki, informatyki, fizyki i matematyki.

Na każdym spotkaniu budowana jest nowa konstrukcja i rozwiązywane jest nowe zadanie. Kursy są prowadzone w formie zajęć pozalekcyjnych oraz letnich i zimowych półkolonii.

Idealnym miesiącem na uruchomienie oddziału Twój Robot jest maj. Franczyzobiorca może od razu zarabiać na półkoloniach i stosunkowo szybko otrzymać zwrot inwestycji. Dobrze rokuje też lipiec, bo od września rusza sprzedaż zajęć pozalekcyjnych na cały rok – mówi w rozmowie z nami Marta Milewska z sieci oddziałów edukacyjnych Twój Robot.

Ten rok firma rozpoczęła z 11 jednostkami. W maju zostaną uruchomione kolejne dwa oddziały – w Radomiu i Bielsko Białej. Franczyzodawca ma w planach dalszą rozbudowę sieci Twój Robot.

Idealnie byłoby mieć w każdym mieście w Polsce partnera franczyzowego i do tego dążymy. Skupiamy się również na już działających oddziałach, by pomóc partnerom w promocji i przygotowaniach do samodzielnego funkcjonowania – dodaje Marta Milewska.

INK

Więcej szczegółów na temat współpracy z Twój Robot przedstawiamy w bazie konceptów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram