Trzy nowe Supermarkety SPAR

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 lutego 2013
Kategoria:
sparSupermarkety SPAR, to sklepy oferujące pełen zakres produktów i idealnie nadające się do rodzinnych zakupów. Trzy nowe sklepy w tym właśnie formacie miały swoją premierę w Sędziszowie Małopolskim, Niepołomicach i Krośnie.

Największy sklep w Niepołomicach (uruchomiony w ramach współpracy z GS Niepołomice) ma powierzchnię 600 metrów kwadratowych. Placówki w Krośnie i Sędziszowie dysponują odpowiednio 240 i 320 metrami powierzchni sprzedażowej. We wszystkich zapewniono możliwość dokonania zakupów na stoiskach mięsno - wędliniarskim, owocowo - warzywnym, nabiałowym, chemiczno – kosmetycznym i alkoholowym. We wszystkich sklepach jest też możliwość nabycia świeżych wyrobów piekarniczych.

Zdecydowaliśmy się przyjąć ofertę SPAR, bo jesteśmy przekonani, że pozwoli nam ona na skuteczne konkurowanie z obecnymi na naszym terenie sieciami. Ważne jest dla nas ich wsparcie logistyczne i marka, która ma już na naszym terenie rozpoznawalną pozycję – mówi Prezes GS Niepołomice Marek Ciastoń.

Tradycyjnie już otwarciom nowych sklepów towarzyszyły liczne atrakcje w postaci specjalnie przygotowanych promocji cenowych oraz konkursów dla klientów. Nie zabrakło również degustacji, podczas których wszyscy chętni mogli się zapoznać z ofertą lokalnych producentów.

SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 36 krajach na 4 kontynentach. 12 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 11 milionów klientów. SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram