Trzy nowe stacje franczyzowe w sieci Statoil

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 czerwca 2012
Kategoria:
statoil_stort_020

statoil_stort_020

Statoil Poland kontynuuje rozwój sieci stacji paliw. Trzy nowe stacje franczyzowe zostały otwarte w: Warszawie, w Chyżnem (gm. Jabłonka, woj. małopolskie) oraz w Jaworze k. Bielska-Białej (woj. śląskie).

W sieci stacji Statoil w Polsce działa obecnie 79 obiektów franczyzowych. Nowa stacja franczyzowa Statoil w Warszawie jest 22 obiektem typu premium w stolicy.

Każda z trzech nowo powstałych stacji poza paliwem oferuje różne usługi np. na stacji w Jaworze kącik wypoczynkowy dla podróżnych o łącznej powierzchni 300 m2. W kąciku znajdują się stoliki i wygodne fotele. Na stacji skorzystać można z bezpłatnego i bezprzewodowego Internetu WiFi.

Wszystkie w/w franczyzowe stacje Statoil posiadają sklepy, w których klienci mogą zaopatrzyć się m.in. w produkty spożywcze, alkohol oraz produkty przemysłowe, w tym akcesoria do pielęgnacji samochodów. Zarówno w Chyżnem, Jaworze, jak i w Warszawie na stacji dla klientów została przygotowana oferta gastronomiczna (zimne i ciepłe przekąski, hot dogi, gorąca kawa i napoje).

Wszystkie trzy franczyzowe stacje paliw Statoil akceptują międzynarodowe karty paliwowe Routex, DKV, UTA, inne karty płatnicze umożliwiające tankowanie bezgotówkowe oraz karty programu lojalnościowego Premium Club.

Firma Statoil Poland rozwija sieć stacji franczyzowych od 2004 roku. Oferta franczyzowa Statoil Poland skierowana jest do właścicieli prywatnych stacji, jak również do tych, którzy gotowi są do zainwestowania we własną stację paliw.

Główne kryteria wyboru przyszłych stacji franczyzowych to: dobra lokalizacja i zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży paliw. Od franczyzobiorcy Statoil Poland oczekuje przestrzegania zasady wyłączności zakupu paliw oraz stosowania standardów Statoil odnośnie sposobu prowadzenia stacji. Umowa franczyzy dotyczy zarówno prowadzenia części paliwowej stacji, jak i sklepu przy stacji. Właściciel stacji franczyzowej może prowadzić dodatkowe zaplecze usługowe – takie jak hotel, warsztat samochodowy, restauracja.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram