Trzy nowe restauracje Olimp jeszcze przed końcem roku

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 listopada 2012
Kategoria:
rest_olimp

Grupa Gastromall działa na rynku gastronomicznym od 1995 r. Większość punktów gastronomicznych Grupy Gastromall mieści się w krakowskich galeriach handlowych, w prestiżowych lokalizacjach. Jeszcze przed końcem br. zainaugurują działalność 3 nowe restauracje pod marką Olimp.

Dwie z nich to punkty własne w prestiżowych punktach Krakowa - popularnej i lubianej Galerii Kazimierz oraz w nowo otwartym parku biurowym Enterprise Park w dzielnicy Zabłocie. Trzeci Olimp rozpocznie działalność w  City Center w Rzeszowie i będzie to 4 restauracja franczyzowa w portfolio Grupy Gastromall.  9 listopada 2012 roku – to planowana data oficjalnego otwarcia. City Center Rzeszów to obecnie największa inwestycja w regionie.

Grupa Gastromall to właściciel najszybciej rozwijającej się sieci z jedzeniem na wagę. Marka Olimp jest obecna przede wszystkim w galeriach handlowych, oferuje świeże jedzenie na wagę w stałej cenie za 100 g. W pierwszej połowie przyszłego roku Grupa planuje kolejne otwarcia na terenie Krakowa, Gliwic i Poznania. Kwota inwestycji potrzebna na otwarcie lokalu to koszt ok. 300 tys. zł. Licencja na sprawdzony biznes kosztuje tys. zł., a opłata bieżąca wynosi 5% od obrotu.

Obecnie spółka posiada 14 lokali własnych i rozbudowuje sieć franczyzową na terenie Małopolski, Podkarpacia i Śląska.

Do Grupy Gastromall należą cztery główne marki gastronomiczne: restauracje typu casual dining – sieć restauracji Olimp z jedzeniem na wagę, oferujące dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, restauracje włoskie z obsługą kelnerską - Cesare Ristorante, kawiarnio lodziarnie - Point Frappe, oferujące kawę, herbatę, soki a także lody, desery lodowe, ciasta i gofry oraz wyspy lodowe – Lovit.

Marta Rolka

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram