Trzy miesiące w Telepizzy gratis

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 kwietnia 2010
Kategoria:
Telepizza_-_pizzaFranczyzobiorcy, którzy w tym roku dołączą do sieci, przez pierwsze trzy miesiące nie będą musieli dzielić się swoimi zyskami. Ta oferta jest szczególnie atrakcyjna dla potencjalnych inwestorów z dużych miast.

Promocja nie jest podyktowana kryzysem ani tym bardziej brakiem zainteresowania ze strony potencjalnych franczyzobiorców. Najwięcej bowiem zaoszczędzą na niej te osoby, których pizzerie będą prosperowały najlepiej. Miesięczne opłaty franczyzowe w Telepizzy są bowiem zależne od uzyskiwanej sprzedaży.

- Nasza promocja związana jest głównie z tym, że w tym roku stawiamy na rozwój franczyzowy w dużych miastach: w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie. Pizzerie w takich lokalizacjach osiągają od początku wysokie obroty i w zależności od nich odprowadzane są odpowiednie opłaty. Teraz jednak pierwsze trzy miesiące działania w ramach sieci Telepizza dla wszystkich będą gratis – wyjaśnia Tadeusz Kościuszko, dyrektor ds. franczyzy w Telepizzy. Przyznaje on, że widać już, iż oferta wywołała większe zainteresowanie ze strony potencjalnych inwestorów.

Telepizza zaplanowała na ten rok 10 otwarć lokali franczyzowych. - Jeśli jednak zainteresowanie będzie większe i nasza ocena kandydatów i lokalizacji pozwoli na to, to jesteśmy gotowi uruchomić większą ilośc pizzerii – zapewnia Tadeusz Kościuszko. Opłata wstępna za wejście do sieci to 15 tys. zł za 5 lat lub 20 tys. zł za 10 lat. Cała inwestycja razem z opłatą licencyjną to ok. 200 tys. zł.

Firma pobiera także opłaty miesięczne, które są uzależnione od sprzedaży. Naliczane są dopiero od momentu przekroczenia przez pizzerię sprzedaży na poziomie 50 tys. zł netto miesięcznie, w dużych miastach następuje to już w pierwszym miesiącu działalności. To właśnie tych ostatnich opłat dotyczy promocja. - Stopień oszczędności z niej wynikających będzie zależał od przychodów danego lokalu - podsumowuje Kościuszko.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram