Trzy koncepty franczyzowe sieci Carrefour

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 maja 2013
Kategoria:

Sieć franczyzowa Carrefour umacnia swoją pozycję na rynku. Tylko w kwietniu pojawiło się aż 14 nowych sklepów franczyzowych w 9 województwach.

W kwietniu sklepy z logo Carrefour Express i Globi zostały otwarte w 9 województwach, zarówno w małych miejscowościach jak m.in. Dobrzykowice (woj. dolnośląskie), Cisiec (woj. śląskie) czy Lipce Reymontowskie (woj. łódzkie), jak i w dużych miastach takich jak Warszawa, Lublin i Kraków.

Carrefour Polska oferuje trzy koncepty franczyzowe: Carrefour Express convenience, przeznaczony dla lokalizacji w dużych miastach, Carrefour Express minimarket, dostosowany do potrzeb zarówno rynku miejskiego, jak i terenów wiejskich, oraz Globi, odpowiedni dla klientów pochodzących z małych miejscowości. Liczne zespoły pracowników Carrefour, które wspierają franczyzobiorców na każdym etapie prowadzenia sklepu oraz kompleksowa oferta firmy umożliwiają dynamiczny rozwój sieci franczyzowej.

Przed nawiązaniem współpracy z partnerem eksperci Carrefour przeprowadzają szczegółową analizę otoczenia biznesowego – dokonywana jest ona indywidualnie dla poszczególnej lokalizacji. Każdy sklep przystępujący do sieci jest uważnie badany, aby zarówno franczyzobiorca jak i Carrefour czerpali korzyści z podejmowanej współpracy. Dzięki wynikom przeprowadzonej ekspertyzy, sieć może zaoferować franczyzobiorcy właściwy koncept, który dostosowywany jest do oczekiwań klientów lokalnych rynków.

Carrefour to lider wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Swoje sklepy: hipermarkety, supermarkety i sklepy osiedlowe rozwija w ponad 30 krajach świata. Od ponad 30 lat firma skutecznie rozwija także sklepy franczyzowe.

(MR)

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram