Trendy slow food coraz bardziej widoczne na ulicach miast

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 maja 2016
Kategoria:
Foto: Lokal Meat & Fit w Poznaniu
Sieć podąża za trendami trendami slow food.

Na początku maja sieć Meat & Fit zakończyła proces rebrandingu jednego z dwóch lokali w Poznaniu. Podążając za aktualnymi trendami slow food marka zdecydowała się na odświeżenie wnętrz.

Jak zaznacza Anna Chmielecka, manager ds. franczyzy 7th Street i Meat & Fit obecnie będą one w jasnej tonacji z licznymi akcentami kojarzącymi się z naturą, takimi jak drewniane elementy wykończenia oraz nieco zieleni w lokalu. 

Odświeżeniu ulega także menu lokali. Aktualnie poza burgerami z wołowiny serwowane będą także lekkie burgery z piersi kurczaka, sandwiche na zimno lub na ciepło, nowe sałatki, owocowe smoothies oraz shakei. Meat & Fit działa w formule otwartej kuchni więc wszystkie dania są przygotowywane na oczach klienta.

Jeszcze w tym półroczu uruchomimy dwa stacjonarne punkty już w nowej formule i z nowym wystrojem. Poszukujemy parterów do współpracy w średnich i dużych miastach zarówno w galeriach handlowych, jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem stacjonarnego punku gastronomicznego Meat & Fit muszą liczyć się z inwestycją od 30 - 60 tys. zł netto – mówi Anna Chmielecka.

Meat & Fit to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych stacjonarnych, mobilnych przyczep oraz food trucków. W menu sieci znajduje się szeroki wybór dań i przekąsek, m.in. sałatki, sandwiche z grillowaną wołowiną lub drobiem przygotowywane na oczach klienta, sandwiche wegańskie, gofry oraz pancakes.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram