Trendy: arrivederci Ferrari, buongiorno Lamborghini

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 kwietnia 2014
Kategoria:
Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia

Z mapy Warszawy znika jeden z dwóch polskich salonów Ferrari (drugi znajduje się w Katowicach). Właścicielem licencji na sprzedaż włoskiej marki są Sobiesław Zasada i jego wnuk Daniel Chwist. Lukę na stołecznym rynku chce wypełnić Lamborghini.

Salon Ferrari w Warszawie otworzył w 2009 roku legendarny polski kierowca rajdowy, obecnie 84-letni Sobiesław Zasada. Trzykrotny mistrz Europy, trzykrotny wicemistrz, 11-krotny mistrz polski w rajdach. Salon prowadzi Dante Cinque, z pochodzenia Włoch, wielki fan Ferrari. Pod jego przywództwem salon przeżył niesamowity rozkwit. W 3 miesiące potrafił sprzedać roczny przydział aut. Niestety, mimo stosunkowo wysokiej sprzedaży, świetnych ocen a nawet zaskoczenia dyrekcji koncernu, biznes nie spina się finansowo. Sobiesław Zasada ciągle dokłada do salonu.

Lukę na rynku supersamochodów zamierza wypełnić Lamborghini. Oficjalne przedstawicielstwo marki będzie jedynym w Europie Środkowo-Wschodniej. Na razie wiadomo tylko, że salon sprzedaży powstanie w Warszawie, inne szczegóły nie są znane.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram