Travelplanet.pl zwiększył sprzedaż usług turystycznych

Autor: Redakcja
Kategoria:
Travelplanet

Z usług internetowej platformy turystycznej Travelplanet.pl korzysta coraz więcej osób wybierających się w podróż. W 2013 roku wzrost klientów serwisu wyniósł 12,7% w porównaniu do 2012 roku.

- W ubiegłym roku z Travelplanet.pl wyjechało o 12,7% turystów więcej w stosunku do 2012 roku – mówi nam Jarosław Kałucki z Travelplanet.pl. Jest to dobra wiadomość dla tych, którzy myślą o własnej działalności w branży turystycznej. Serwis rezerwacyjny Travelplanet.pl oferuje współpracę w systemie franczyzowym.

W ramach działalności pod tą marką istnieje możliwość współpracy z około 40 polskimi touroperatorami (bez konieczności podpisywania dodatkowych umów), zarabiając na rezerwacjach wycieczek, biletów lotniczych, miejsc hotelowych, wypożyczaniu samochodów i polisach ubezpieczeniowych w turystyce.

Wyjeżdżamy coraz częściej, stąd popyt na usługi turystyczne i pokrewne. Według szacunków firmy badawczej Activ Group, w pierwszym półroczu 2013 roku Polacy wzięli udział w 18,4 mln krajowych podróży turystycznych, co daje wzrost o 1% w stosunku do analogicznego okresu roku 2012. W tym samym czasie odnotowano też ponad 4 mln zagranicznych podróży, czyli podróży połączonych z co najmniej z jednym noclegiem poza granicami kraju. Polscy turyści najczęściej odwiedzali Niemcy, Wielką Brytanię, Włochy i Czechy.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram